Zápach u 3-ročnej

nina5758
18. aug 2024

Ahojte, mam 3 ročnú dcéru a stále jej zapácha pipina. Neviem už co s tým urobiť a ci to môže byť nejaký problém. Nosí ešte plienky. A nie nevadí mi to že ich ešte nosí .Aj hodinu po okupkani otvorím plienočku a už zapácha. Plienky mame pampers nemáte niektorá skúsenosť?

anjelicek26
18. aug 2024

Tak smer pediater a potom detsky gynekolog... tuto ti bohuzial bez steru nepomozeme, moze to byt hocico...

bebebi
18. aug 2024

@nina5758 https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/zapach-u-1-5-rocnej/ TROLL. zmenila si vek a plienky, ináč všetko okopírovanie od slova do slova

petamich
18. aug 2024

@bebebi tak 17.4.2023 to dieta malo cca. 1.5 roka 🤷‍♀️ cize hypoteticky teraz moze mat tri roky AK ale autorka nie je troll a 1.5 roka neriesi problem dietata...tak vlastne radsej dufam, ze je troll

deti95060810
18. aug 2024

@bebebi možno to píše starý chlap a pri slove pipina slintááá. 🙄

bebebi
18. aug 2024

@petamich autorka dnešného príspevku si založila účet dnes

ankare
18. aug 2024

@nina5758 podľa mňa je to tou plienkou a mocom.

beata_k
18. aug 2024

@bebebi Ludia ako ty ma uprimne desia. Za 6 minut si prehrabala net len aby si ju nasla.

bebebi
18. aug 2024

@beata_k nič som neprehladavala, je to hneď pod príspevkom pod nadpisom podobne diakusie

petamich
18. aug 2024

@bebebi to sa ale predsa nevylucuje, mozno medzitym zrusila konto, teraz si zalozila nick novy a nedala prispevok ako anonym, len som tym chcela povedat, ze casovo to cca. vychadza (uz bez ohladu na to kto je autor a co tym sleduje)

beata_k
18. aug 2024

@bebebi Tych prispevkov je tam niekolko. Normalne poklikat prispevky len aby si ju usvedcila?

bebebi
18. aug 2024

@beata_k klikla som len na tento jediný, z dôvodu, že tam môžu byť užitočné rady a že autorku odkážem na tú diskusiu, že jej tie rady pomôžu a zrazu čítam to isté od slova do slova

koniarova
18. aug 2024

Ale ozaj je to divné. Ten istý text. Nejaký úchyl.

beata_k
18. aug 2024

@bebebi Hmm ake slachetne

koniarova
18. aug 2024

@beata_k ale sama uznaj, že to je zase vymyslené.

beata_k
18. aug 2024

@koniarova Nedesia ma vymyslene pribehy. Desia ma ludia, co sa hraju na detektivov. A nie len v tejto teme.

vanilkovazmrzka
18. aug 2024

@beata_k preco utocis na niekoho len za to ze poukazal na jednu falosnu diskusiu? 🤷‍♀️

marca12
18. aug 2024

@beata_k Kriticke myslenie ti zrejme nic nehovori.

0silvia0
19. aug 2024

@beata_k prosim ta ty co riesis? Ved je super, ze bolo poukazane na to, ze je to troll/uchyl. Aspon sa nikto nemusi namahat prispievat do diskusie a krmit trolla.

beata_k
19. aug 2024

@vanilkovazmrzka
@marca12
@0silvia0 Ked niekto bude dohladavat takymto sposobom informacie o vas tak budete inak pisat. Zatial sa vas to netyka, ale zajtra mozete byt lustrovane na nete vy....

lienka9
19. aug 2024

@beata_k ked niekto nieco prida na internet,musi ratat ze je to tam navzdy a nemoze sa ani hnevat,ak to niekto treti po case najde a vytiahne..a toto mi naozaj nepride ako lustrovanie,da sa to najst za par sekund.

beata_k
19. aug 2024

@lienka9 Ved dobre. Ja som len napisala, ze taki ludia ma desia. Ludia, co cielene vyhladavu informacie o ludoch. Daju si tu namahu a hladaju.

vanilkovazmrzka
19. aug 2024

@beata_k a naco ta paranoja? Podobne diskusie su ti zobrazene automaticky, stokrat sa mi stalo ze som omylom klikla na podobnu diskusiu ani som si to nevsimla, a nechapala som preco zrazu vidim komentare niekolko rokov stare. Takze ake dohladavanie? Obycajne jedno kliknutie 🤦🏻‍♀️ velmi prehnane robit z toho cokolvek ine

beata_k
19. aug 2024

@vanilkovazmrzka Omyl kliknut a cielene dohlavat informacie o ludoch je dost podstatny rozdiel. Pozri mne jedno. Napisala som, ze ma desia. Nic viac, nic menej.

ina2405
19. aug 2024

@beata_k mňa viac desia potenciálni úchylovia s falošnými diskusiami
@anjelicek26 poradila jediné normálne riešenie aj keby to nebol troll