Zápach u 1,5-ročnej

17. apr 2023

Ahojte, mam 1,5 ročnú dcéru a stále jej zapácha pipina. Neviem už co s tým urobiť a ci to môže byť nejaký problém. Nosí ešte plienky. Aj hodinu po okupkani otvorím plienočku a už zapácha. Plienky mame Dada, nemáte niektorá skúsenosť?

sabca_m3
17. apr 2023

Podla mna to moze byt aj práve tym ze nosi este plienky. Predsa len cele dni sú deticky v tej plienke menej to tam dycha

cookie29
17. apr 2023

A pije dost? Nemoze mat prilis koncentrovany moc? respektive nemala nejake lieky?

fednaja
17. apr 2023

Môže to byť plienkami, nemusí. Verím, že má dostatočnú hygienu, o tom sa s tebou baviť nebudem, ale nemohol by to byť problém aj intímneho charakteru? Nemôže mať nejaký zápal alebo niečo? Nemá okolie začervenané, pozerala si riadne? Neviem, čo iné by to mohlo byť.

judit47
17. apr 2023

Ked bol syn maly mali sme Dada 2 a nevedela som
Si vynachvalit.. DAda 3 som po prvom raze uz nekupila lebo presne po prvom nacikani okolo neho pol metranradius smradu takeho cudneho.

katuskamala1
17. apr 2023

Mavala to i m0ja a zistila som veru ze to je pre nedostatocny pitny rezim (uz nenosi plienky).

autor
17. apr 2023

Pije veľa, hygienu ma veľmi dobrú, donedávna sme mali lupilu a zmenila som na dada a tak nejak odvtedy to začalo. Syn nosil plienky do 3 rokov ale takýto problém nikdy nebol

katuskamala1
17. apr 2023

Tak odober vzorku mocu a vyziadaj si u dr rozbor. Kludne moze mat bakteriu ci infekciu.

katuskamala1
17. apr 2023

Skus jej aj pozriet pipinku,ci nema zacervenane,nejake zapalene pysky. No najlepsie asi zajst k dr.

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
17. apr 2023

@fauko práveže žiadny výtok som nespozorovala

anavixy
17. apr 2023

Ono zalezi aj aky je to zapach 🤔
Moze to byt hocico od infekcie cez bezny zapach mocu az po nekvalitne plienky.

beata_k
17. apr 2023

Ved skus zmenit plienky a hned budes vediet..

simca06022011
17. apr 2023

a nemoze to byt plienkami? ved skus na par dni preskocit na ine a uvidis. Nezda sa mi to ze by len tak "smrdela".
A ako so vsetkym, ani pri takchto drobcoch, netreba to s hygienou prehanat. A potom aky je to zapach...

majlo1234
17. apr 2023

Nechat urobit rozbor mocu, pozriet ci nie je zaparena, vymenit plienky, a co najviac vetrat na holo. Syn sice nesmrdi divne, ale proste v tej pocikanej plienke mu tiez smrdi pimprlas, sa im to tam vsetko pari

nikpa
17. apr 2023

Aký zápach to je, k čomu by si to prirovnala? Lebo je rozdiel zápach pri mykóze, zápach moču, zápach z plienky.... Aj pri určitých chorobách môže moč zápachat, napr. pri cukrovke, pri zapál močových ciest.... Zmenila by som plienky a keď to neprejde, treba to riešiť s pediatrom.

autor
17. apr 2023

@nikpa je to taky kyslo horký zápach, niekedy až ako cigaretovy zapach

katuskamala1
17. apr 2023

Dada plienky to su tie lidl?hnede mi strasne smrdeli za cigaretami

anavixy
17. apr 2023

To je podla mna urcite z tych plienok. Nemas inu doma? Treba vyskusat a hned budes vediet.

cookie29
17. apr 2023

co to znamena ze hygienu ma prilis dobru. Niekedy prilis skodi. Skus na par dni zmenit plienky a uvidis

simca06022011
17. apr 2023

tak to mas z plienok tento smrad...

jaskolka
17. apr 2023

Daj iné plienky a uvidíš. My sme raz dostali nejaké v plienkovej torte, netuším ake, lebo nebolo na nich nič, ani číslo, ani ten žltý pásik, len nejaké geometrické tvary na tej lepiacej strane a zvláštne páchli aj samy osebe, tak chemický nejako, neviem to prirovnať k ničomu. Dala som ich párkrát a veru to smrdelo dosť, keď dcéra len raz pocikala, a okamžite boli akoby "plne".
Keby sa to opakovalo, tak vyšetriť moč
Ale skôr to bude z plienok.