Zajtra máme ísť na dovolenku a dcéra vracia

msnesquik
17. júl 2024

Ahojte, mame uz pol roka kupeny zajazd na Cyprus a dneska sa dcera zobudila a zvracia. Teplotu nema, ani hnacku. Neviem, co robit. Ci to zrusit, ale neviem, ci je to dovod na storno podla cestovky. Ideme cez Hydrotour. Storno mame poistene.

lulu1812
17. júl 2024

@msnesquik nemoze byt len prehriata z tepla? Mne syn tak minuly tyzden...doobeda 2x zvracal a potom ok....

kaia
17. júl 2024

@msnesquik, skúste smectu. Väčšinou tieto brušné problémy trvajú 12 hodín (aspoň u nás).
Na dofču by som išla, ak sa slečne polepší.
Držím palce ✊❤️☀️

jaond19
17. júl 2024

@msnesquik moj syn mava takto behom roka niekolkokrat jednorazove virozy.... vyzvracia sa 1 den, potom 1 den hnacka a koniec. Takisto to mohlo byt prehriatie.... nema to konca kraja aktualne tie horucavy... ja by som nerusila, lebo si dieta poznam ako reaguje.

matullienka
17. júl 2024

Nerusila by som, keď nemá teplotu môže to byť aj z prehriatie

sisa_s
17. júl 2024

Zatial nerus, neviem, o kolkej letite zajtra, ale pripadne rano pojdes k pediatricke a da ti potvrdenie, ze dcera je infekcna a nemoze letiet

mmoni89
17. júl 2024

@msnesquik záleží ako dcérka na tom je.mali sme také vyrozy ze 1x zvracali a po pár hodinách im nič nebolo.a minulý rok sme mali takú cez leto ze vyše týždňa som dávala deti dokopy

msnesquik
autor
17. júl 2024

Dakujem vam, pockame do rana a uvidime..tak snad 🙏

slavomira236
17. júl 2024

@msnesquik snad sa polepsi a pojdete. Ja teraz bola v cestovke tiez chcem cyprus s detmi no nejak uz nic niet..tak ked nechavam na poslednu chvilu. Ale ja sa prave preto bojim kupovat dopredu lebo 2deti stale nieco. Kam mate letiet??

msnesquik
autor
17. júl 2024

@slavomira236 no nasa bola stale chora minuly rok a tento uplne dobre, minuly rok sme odcestovali bez problemu a teraz toto..
Ideme na juzny Cyprus, Protaras, kusok od Ayia Napa

slavomira236
17. júl 2024

@msnesquik tiez by som chcela teraz niekedy nieco z tychto casti tak snad sa podari..napis potom ako bolo🙂

adeladulova
17. júl 2024

Dala by som kinedril

msnesquik
autor
19. júl 2024

Ahojte, dcera este parkrat zvracala, dokonca mala aj zvysenu teplotu vecer, tak sme si povedali, ze uz zostaneme doma, ale rano vstala ako rybicka, aj napriek tomu, ze v noci dobre nespala, tak sme to riskli, ze ked sa nam pozvracia este raz, v aute alebo na letisku, ideme domov, ale zvladla to a sme na mieste, dakujem vam vsetkym ❤️ neskor som sa dozvedela, ze medzi detmi, s ktorymi sa stretavame sa siri nejaka viroza, ktora trva 24h a u nas to tak bolo...este mi napadlo, ze den predtym sme isli autom a bola dost spotena chuda, ci ju neprehrialo