Zabudla som vziať zdravotnú dokumentáciu na vyšetrenie do iného mesta

23. jún 2022

Idem s deťmi dnes na vyšetrenie do iného mesta a máme so sebou všetci priniesť výpis so zdravotnej karty. Ja pri toľkom strese som nato úplne zabudla a dnes to už nestíham keďže vyšetrenie máme v inom meste ráno.
Myslíte že to bude veľký problém ?
Ja sama som bola.na vyšetrení kde som mala priniesť výpis a pritom ho vôbec nechceli. Obávam sa že z toho budem mať problém. Celkovo som vystresovaná dosť.

sisa_s
23. jún 2022

O ake vysetrenie ide? Niekde to bude potreba, niekde nie...

autor
23. jún 2022

@sisa_s psychológ

sisa_s
23. jún 2022

Hmm, tak to neviem ozaj, nemam skusenost s psychol., co chcu vycitat zo zdr.dokumentacie

1mina
23. jún 2022

Mne tiez kazala naposledy na ocne vypis lebo som mala.ist na kontrolu po par mesiacov kedze sa im cosi nezdalo ,a ani sa nan nepozrela makoniec...neviem coby inak vycital.psycholog to by malo stacit aj co poviete

terezia323
23. jún 2022

Nestresuj sa s tým, normálne povedz že si nestihla. Aj keď neviem čo už psychológ vyčíta z dokumentácie

zenazaba
23. jún 2022

Tak ked poznas svoj zdravotny stav,nebudes potrebovat kartu. Vies, ono sa uuuuplne bezne stava, ze sa doktor opyta pacienta, ci mal nejake operacie, pacient povie nie a pri vysetreni doktor zisti, ze pacient ma vyoperovanu oblicku, amputovane chodidlo a jazvu po tracheostomii. Ved to bolo davno.....Rovnako ako "Liecite sa na nieco?" "Nie." Ale uzivam toto, toto, toto, toto, toto a toto🤷‍♀️

sisa_s
23. jún 2022

@zenazaba ja pred tyzdnom: kovovy implantat v tele mate? Posleme vas na MR...pac: nieeee...2h pred MR: a viete, ze mam v nohe take zelezne teliesko? 🙈 Skoro ma slahlo