Zabehnutie mlieka

lucia13022023
6. mar 2023

Ahojte, stalo sa niekomu ze krmil bábätko, tomu zabehlo mliečko a dostalo sa do pľúc a následne z toho bol zápal pľúc? Nám sa to stalo včera, večer som krmila malého, tomu zabehlo a dýchal veľmi rýchlo, aj hrudník sa mu tak cudne pre hýbal, tak sme utekali na pohotovosť. Dnes mu robili rôzne vyšetrenia a zistili ze ma mliečko v pľúcach co spôsobilo zápal pľúc. Pani doktorka vravela ze mu budú podávať antibiotika a bude v poriadku. No len ja som v strese, ma len 2 týždne a je to moje prvé bábätko, veľmi sa o neho bojím. Viem ze sme v nemocnici kde nám pomôže keby niečo, ale aj tak. Mate niekto s tým tiež skúsenosti, pripadne ako to bolo u vás, liečba a a tak

zuzana9393
6. mar 2023

@lucia13022023 nemám, ale prajem nech ste rýchlo fit. ❤️

sisamichaela
7. mar 2023

@lucia13022023 dobrý deň moja malinká sa narodila skôr boli sme 3tyzdne v nemocnici prišli sme domov na týždeň a zas sme utekali do nemocnice presne moja malinká mala necelý mesiac a prehltla mlieko do pluc prestala mi v náručí dýchať zmodravela musela som oživovať chvála pánu Bohu začala dýchať hneď sme utekali do nemocnice bola na infuziach dostala z toho zápal pľúc mala antibitika plus jej davala kyslík prvé dva dni a dávali jej papať cez sondy asi 3dni potom jej už bolo lepšie boli sme v nemocnici týždeň pustili nás domov ešte doma brala asi týždeň antibiotiká ale už v nemocnici na taký tretí deň jej bolo lepšie neprajem nikomu zažiť to čo som zažila ja prajem skoré uzdravenie maličkemu ♥️nech ste rýchlo zdravý nebojte to bude dobre antibiotika mu pomôžu a už bude dobre potom len opatrne ho kŕmiť ja som mala veľký strach potom malú nakŕmiť čo mám niekedy do teraz ale chvála Bohu už sa nám to nestalo a dúfam že ani nestane všetko dobré prajem♥️

lucia13022023
autor
8. mar 2023

@sisamichaela ďakujem ❤️ nám sa to našťastie nestalo až tak, troska mu zmodrali pery ale stále dýchal len ťažšie.. No len nám zistili v nemocnici aj to ze ma RS vírus, čiže ešte aj to😓

sisamichaela
8. mar 2023

@lucia13022023 skoré uzdravenie prajem♥️bude to všetko dobré maličký sa stoho dostane uvidíte my keď sme boli v nemocnici ja som plakala a mala nič na tretí deň už jej bolo lepšie ani to tak nevnímala chvála Bohu dostala sa stoho aj vás to zvládne antibitika pomôžu ♥️nech ste čím skôr doma všetko dobré prajem ♥️