Žaba v ústach dvojmesačného bábätka

viki128
10. sep 2020

Baby, vraj je to bežné, aj doktora povedala.. Predpísala nám Femgin, že mám tabletku rozrobiť vo vode a par krát denne tam namočiť plienku a utrieť mu s tým pusinku. Vraj to môže aj krvácať ale nemám sa toho zľaknúť. Ja sa celkom bojím, máte s tým niektorá skúsenosti? Ako dlho trvalo kým to vášmu dieťatku zmizlo? A môže sa to vracať? Môže to byť aj tým že nesterilizujem cumlíky po každom použití ako by sa malo, ale len tak raz-dva krát za týždeň?

emiliamilka
10. sep 2020

@viki128 vracať sa to môže.. mňa strašili že z toho môže dostať aj slintavku... Našťastie sme to nedostali.. ale zas nám dr kázala vytierat ústa už od narodenia...ak je na UM tak nesmie mať na jazyku v ústach biele.. prípadne nám kázala trochu PDP s vodou a trošku namočiť cumel a ten dať malému ... Fľašky a cumle som nesterilizovala po každom použití ale umývala vo vriacej vode

viki128
autor
10. sep 2020

@emiliamilka ďakujem, a asi som mimo ale čo je PDP 🙂

emiliamilka
10. sep 2020

@viki128 prášok do pečiva ale aj sóda bikarbóna môže byť.. fakt len trošku

viki128
autor
10. sep 2020

@emiliamilka ďakujem 🙂

ivangeline
10. sep 2020

Nám sa 2x vrátilo ale aj rýchlo prešlo vďaka vodičke. A teraz pri malej vôbec. 🙈

77daniela77
10. sep 2020

Presne ako pise hor,soda bikarbona,vytriet nou parkrat usta .....uz sa to nikdy nevratilo.Dcera mala asi mesiac ked to mala.