Z ktorého D-vitaminu nebolí bruško?

monikabotosova
31. aug 2024

Ahojte maminy, je všeobecne známy nejaký D-vitamin, z ktorého neboli bruško? Na vigantol som to často čítala, tak to som ani neskúšala. Máme odskúšanú biogaju s vit D. ,mame odskúšaný Devit, z oboch sa mi zdá, že malého boli viac bruško. Má 8 mesiacov. Najnovšie som začala dávať Biopron s vit. D (probiotiká) , to sa mi zdalo že je super, no kamoška mi hovorila že ak pije mliečko HiPP Combiotik, nemala by som už dávať probiotika. Mliečko vypije tak 500ml +- za 24 hodín. Od narodenia má dosť citlivé bruško, ešte mu nerobi dobre ani obyčajný biely jogurt (napr. hollandia) preto probiotiká dávam. No s tým Déčkom sa trápime. Biogaju s vit. D mal ešte keď sa narodil, zvažujem znovu skúsiť. Keď nedávam žiadne Déčko to je úplný ideál, no doktorka mi stále prízvukuje, že je to preňho veľmi dôležité, najmä keď rastie ako z vody. Ďakujem za radu 🙂

pastinka
31. aug 2024

@monikabotosova ahoj, ja som malej kupovala Jamieson, tiez mala citlive brusko a Vigantol som jej nechcela davat. Vyskusaj ak ste ho este nemali.

uriva
31. aug 2024

@pastinka Suhlasim,Jamieson mali vsetky deti okolo mna,co poznam a nebol problem s bruskom. My ho mame doteraz dlhe roky stale.

eestimlha
31. aug 2024

Jamieson - odskusany na babatku

nicol_10
31. aug 2024

Dávala som Vigantol a nič jej nebolo

tatinka
31. aug 2024

@monikabotosova jamieson D3 vitamin, staci jedna kvapka za den. Z vigantolu starwieho syna bolievalo brusko,hned som presla s nim na jamieson kvapky a ked sa mi narodil druhy syn,tomu sm ich nasadila hned. Synovia maju 3 a 6 rokov,doteraz okrem leta im jamieson D davam

camelie12
31. aug 2024

Vigantol nie, z toho synov bolelo brucho.
Aj ja mam dobre skusenosti s D-ckom od Jamiesonu 👍
Pre deti aj pre dospelých.

monikabotosova
autor
31. aug 2024

Ďakujem maminy, skúsim tak ten 🙂