Vzduchové bublinky u trojtýždňovej dcérky

pavlina156
24. mar 2014

Mamičky, prosím Vás. Máme doma 3 týždňovú dcérku, posledné dni sa mi velmi šponuje, naťahuje, nespinká dobre, grcká mi po jedle - nekojíme bohužial, dávali sme bebu, no z toho mi začala velmi grckať, tak sme dnes prešli na sunar, skúsime. Je nevrelá, nervozna a stále len plačká. Skúšali sme bruško, pomohli sme k stolici, stolicu mala riedku tmavozelenú, lakli sme sa, ale vraj to môže mať z mlieka. Skúšali sme uška, či afty na jazyku, ale nič. Všetko je v poriadku. Nakoniec sme prišli na to, že malá ma pravdepodobne vzduchové bublinky, kedže sa aj velmi šponuje. Prosím Vás, mamičky, čo pomáha na vzduchové bublinky pre 3 týždnove bábätko? Môžem dať espumisan? Ďakujeme

nini1010
24. mar 2014

Ospravedlňujem sa že píšem,ked neviem dať žiadnu radu,ale umieram zo hlavného spojenia "vzduchove bublinky" 🙂 🙂 🙂

lilysk
24. mar 2014

@pavlina156 ano mozes dat espumisan kludne .

pavlina156
autor
24. mar 2014

@nini1010 po domácky 🙂

maminkaaa2007
24. mar 2014

Nám espumisan nepomohol až kvapky Baby Calm, dajú sa kúpiť v lekárni a sú prírodné. Môžeš dávať aj pred každým papaním a ešte k tomu rektálna rúrka 😵 http://www.mojalekaren.sk/babycalm-kvapky-konce...

nataliaslivkova
24. mar 2014

jasne espumisan moze byt ...a zatial najlepsie co som medzi znamymi pocula je kvoli aj stolici nutrilon medzi nahradnymi stravami...na tie koliky treba masirovat olivovym olejom bursko v smere hodinovych ruciciek ,popripade pupik krem...pritlacat jemne nožky skrcene k brusku ..cvicit...davat na bruško ležkat a nam veru aj rektálna rurka pomahala ale mi sme aj zle kakali ..(beba nas zapekala)

drzim placeky...! 😉