Výtok z pošvičky u malého dievčatka spôsobený stolicou

dreamer4
7. nov 2011

mamicky, mate s tym skusesnosti? nasa mala (vtedy 3 mesacna babulka) mala vytok, najprv priezracny a neskor dozelena. vyter z genitalii ukazal pseudomona, ale vyter z posvy ho nepotvrdil...iba ukazal bakterie konecnika (ekoli...).... posvick ma mierne cervenkastu, ale to moze byt mocom, to mala aj pred vytokom....Ale dnes som nasla v plienke opat priesvitny vytok..... Vcera sa mi dost nariedko pokakala....a teda predpokladam, ze ci to nesposobila ciastocka stolice, ktora sa dostala do posvicky, alebo aj praci prasok, kedze som jej dala latkovku a neuvedomila si, ze som ju vyprala v ,,dospelackom" prasku...
Mala niektora s tym skusenost???

denkadenka
7. nov 2011

ahooooooj, viem že krstná keď mala malú tak mala takýto problém, keď sa jej malá pokakala tak sa jej to dostalo do šušurky a boli z toho problémy.... treba riťulku utierať smerom od šušurky ku konečníku nikdy nie však naopak... ak sa praženička dostala do šušurky treba ju hneď poumývať - najlepšie je malú okúpať vo vaničke, samé by jej to malo vyplávať preč..... možno je to toto... inak neviem čo poradiť... a ten biely výtok môže byť tým, že sa šušurka čistila z vnútra od baktérií z praženičky..... snáď som aspoň trošku pomohla

dreamer4
autor
7. nov 2011

@denkadenka dakujem, tak aj ja si to myslim...ze to moze byt tym, teda dufam, ze je to len tym...lebo komplikacie kolo pseudomona uz nechcem zazit, aj ked predpokladam, ze ho nema...lebo opakovane vytery ho neukazali...len som velmi uzkostliva na nu teraz.......a velmi ju kontrolujem...Samozrejme, ze ju stale po kakani osprchujem, ale aj tak s ajej tam musela zachytit spinka. Dakujem

denkadenka
7. nov 2011

@dreamer4 lepšie by bolo keby si ju namočila do vody.....ona by sa to malo samé vyplaviť von, aby si to náhodou nenatlačila nevedomky ešte viac do vnútra....

dreamer4
autor
7. nov 2011

@denkadenka to mas pravdu, musim byt pozornejsia....

evka4
7. nov 2011

@dreamer4 ahoj, skus si napustit vodu do umyvadla a tam ju po pokakani posad, vsetky spinky by sa mali takto vyplavit 🙂 prajem dcerke skore uzdravenie.