Výsyp na tváričke 2-mesačnej dcérky

Dobrý deň mate niekto prosím Vás skúsenosť s takýmto výsypom na tváričke teda konkrétnejšie iba na obočí. (Viď foto. ) Dcérka má 2 mesiace a je plne dojčena. Vysadene mam uz týždeň všetky mliečne výrobky lebo detská lekárka mi odporučila vysadiť kvôli alergii na mliečnu bielkovinu ale dcérke sa to každým dňom aj tak rozširuje. Ďakujem za každú odpoveď a pomoc.

pribinak
1. aug 2021

Šla by som na kožné, kým to nebude ešte horšie

zuzankamalikova
1. aug 2021

Kupte si Ondrejovu mast,ja ju objednavam cez Moja lekareň,stoji do 3e a je vyborna na kožne problemi u detičiek,na cele teličko,moje deti som ani ničim inym nenatierala,najstarsi syn mal nieco podobne na tvarickach ako vase babo a po cca tyzdni to bolo prec,tak isto to velmi pomaha na zaparenu ritulku,skuste naozaj je vyborna

nikolahusivargova
autor
1. aug 2021

@zuzankamalikova ďakujem pozriem🙂

zuzankamalikova
1. aug 2021

@nikolahusivargova určite pozrite a kupte ak mozem poradit,my mame Ondrejovku stale doma,este aj teraz a to ma moja dcerka 9 rokov,dokonca aj moji dospely synovia ju stale použivaju ked je nejaky kozny problem,napr zaparenina....potom mi napiste či vam pomohlo😊

lylyjana
1. aug 2021

@nikolahusivargova podla mna je to mozno novorodenecke akne, malo by to samo prejst bez nicoho. Ale nas maly to mal na celej tvari

gvenduska
2. aug 2021

Mi sme to mali a podľa dr čo povedala je to že sa bábätko čistí predpísala nám holtov krém síce smrdí ale účel splnil pomohol a používam ho stále

nikolahusivargova
autor
2. aug 2021

@gvenduska aj ja som si to myslela ale naša dr povedala ze to je zrejme alergia na mliečnu bielkovinu ale mne sa tomu nechce veriť 🤷‍♀️🤔 ideme pre istotu na kožné

martul
2. aug 2021

@nikolahusivargova ja síce neporadim, ale taká ja zlatunka že by som ju vystiskala

ankare
2. aug 2021

Nápis do skupiny Zdravotníci na MK, je tam kožná lekárka. Držím palce!

nikolahusivargova
autor
2. aug 2021

Tak nakoniec sme boli pri kožnej lekárke a je to novorodenecka seborea. Dala nám Linola olej do kúpeľa a robenu masticku plus Bactroban masť.

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolahusivargova
autor
3. aug 2021

@deadlylucy toto všetko nám predpísala kožná lekárka tak neviem. Hádam vie čo robi 😏 ale s tým Bactrobanom nie som spokojná.