Vysvetlenie dávkovania Imunoru pre dcérku

16. máj 2024

Ahojte dcéra dostala predpísaný Imunor, sú to ampulky. Prosím ak tu je mamina, ktorá by mi vedela poradiť ako to dávkovať podľa predpisu lekára na lekárskej správe, budem moc vďačná. Pre info, muž bol s dcérou na vyšetrení a on si to nezapamätal...

simsalabim
16. máj 2024

Prve dve balenia - su tam myslim 4 flasticky - jedna ampulka nalacno raz za tyzden. Zvysne dve balenia jedna ampulka raz za dva tyzdne nalacno.

lukbe
16. máj 2024

Podka toho raz za tyzden 1 ampulku, neviem kolko je v baleni,potom jednu ampulku raz za dva tyzdne, ale aj na letaku by mal byt navod.

floren
16. máj 2024

Prvé dve balenia 1 ampulka týždenne, ďalšie 2 balenia 1 ampulka za 2 týždne

simsalabim
16. máj 2024

A este ti poviem - v ampulke je iba prasok, treba do nej opatrne dat trosku vody a to das dietatu vypit.

floren
16. máj 2024

Mala ma pfafa?

michaela329
16. máj 2024

Je tam napísané, že ak sa infekci budú opakovať, tak potom bude užívať-asi ho ešte nemá predpísaný. Inak je tam, že jedno balenie bude brat raz do týždňa ampulku, napríklad v pondelok jej zarobis ampulku vodou a podas (kup si na to kvapatko). Potom zasa o týždeň v pondelok a tak až kým miniete balenie. Ďalšie balenie bude užívať každý druhý pondelok. Aspoň ja to tak chápem - pri výbere v lekárni Ti lekárnik vie povedať tiež ako je to predpísané. Ja som Imunor brala každý deň dva mesiace napríklad 🤷

bellaa3007
16. máj 2024

mala ho brala najskôr každý týžden jedna ampulka, potom jej ho znižila na 1 ampulku 1x do mesiaca. Je to zazrak, predtým chytila všetko teraz je od septembra v školke vždy len kasel dostane.
Tiež mala aj Montelukast aj Flixotide skrz priedušky

autor
16. máj 2024

@floren áno pfapa syndróm.
Ďakujem dievčatá, Imunor máme už doma. Hneď ho dostala aj predpísaný.

floren
16. máj 2024

Aj môj ma, berie imunor už druhý rok 1 ampulky tyzdenne

floren
16. máj 2024

@bellaa3007 môj 1 ampulky týždenne, denerel, atrovent, ecobec a celkom sa držal do februára,odvtedy už 3 antibiotika

bellaa3007
16. máj 2024

@floren akože my ideme davat mandle von, jej stekaju hlieny a ma vždy chytene priedusky.. ale vravím, ked bola menšia mala anginu, mononukelozu, 5ta,6ta choroba .. ona chytila všetko a teraz v školke vkuse počuvam taka taka viroza, infkecné veci a ona nič

floren
16. máj 2024

@bellaa3007 včera sme boli na orl,mandle v poriadku. Tiež mu to zateka a ani odsat ani vyfukat

bellaa3007
16. máj 2024

@floren fakt? tak to ste jedny z mala čo počuvam všetky deti mandle von.

floren
16. máj 2024

@bellaa3007 tiež som myslela,že pôjdu von,ale ze sú ok

autor
16. máj 2024

U nás išli von krčné a aj nosné. Odstránili jej aj zvonček. Kôli laryngitidam. Mala cca 5mm na dýchanie, keď ju chytila. Zvonček dorástol a je ešte viac chorá ako bývala. Jediné čo sa stiahlo sú horúčky. Už nemá 40°C-41°C ale len do 38,5°C