Vyšší počet bielych krviniek u 18 mesačného chlapca

nela82
20. dec 2011

Moj 18 mesacny syncek bol pred viac ako mesiacom lieceny pre nedostatok zeleza a mal slaby krvny obraz...v liecbe pokracujeme stale..medzi tym bol chory-vybral 2-ATB...stvrtok sme boli na odber-kontrolnom odbere.No podla vysledkov ma vyssi pocet bielych krviniek...este som sa poriadne nerozpravala s doktorkou-kedze o vysledky som volala len telefonicky...zajtra k nej ideme a mame chodit na injekcie B12,ktore uz asi pred mesiacom bral...Stretli ste sa s niecim podobnym??Velmi sa bojim... ☹ ☹ ☹

katecameron
20. dec 2011

tak vyssi popcet biely&ch krviniek neznamena nahodou zapal v organizme?

nela82
autor
20. dec 2011

@katecameron neviem...pred dvomi tyzdnami mu brali krv z prstana CRP vysetrenie..ci je,alebo nie je zapal a nic neukazalo..no jemu uz nic nie je-akurat mu nechuti jest..aj to len niekedy...

sisaha
20. dec 2011

@nela82 ja som sa s takym stretla, tiez po chorobe (2 tyzdne) bol robeny krvny obraz a tiez bol vyssi pocet bielych krviniek. kedze som bola sama so sebou na hematologii, tak som sa na to pytala hematologicky a povedala, ze je to pozostatok choroby , ze ked bude opakovany neskor, malo by sa to dostat do normalu. Ze sa nemam obavat.. A mala pravdu. Po 2 mesiacoch tam uz nebolo nic.

nela82
autor
20. dec 2011

@sisaha Dakujem velmi pekne-potesila si ma 😅 Troska mi odlahlo..ideme zajtra k doktorke tak uvidim co povie...