Vysoke horucky?

lubart7
10. sep 2011

Ahojte , velmi prosim o radu: Romanka (moja dcera) ma od pondelka vecera vysoke horucky a malými prestavkami...Stele okolo 39 - 39,5 ...potom klesne , pol dna nic a potom znovu...kazdy den sme behali ku dokt., vysetrenie CRP bolo len mierne zvysene, moc ok, vyter z hrdielka tiez ok.
Vcera ma zas prekvapila , vecer telota 38,7 a opuchol jej laket(klb?) a dnes sa mi zda, ze aj kolenné klby...ma cervene ocka, akoby jej popukali zilky ..dr. jej najprv nedala ziadne atb, nekoniec v piatok jej dala bioparox , ale ked dostala znovu teplota sli sme vecer na pohotovost a tam jej dali atb klacid, s podozrenim na boreliozu...nechuti jej vobec jest, len pije...prosim poradte ak mate niekto nejaku skusenost...

janinah
10. sep 2011

na vašom mieste idem na ortopediu a infekčné

jarkamamina
11. sep 2011

chcem len reagovat ja som mala teraz zapal manli a povedali mi ze bioparox uz nezabera ked su vysoke horucky a na vasom mieste by som uz asi skolabovala tie odporucam dozadovat sa rychlo vysetrenie krvi tak aby ste uz poobede vedeli vysledky ,nechcem vas plasit ale ja som mala pred par rokmi vysoke horucky a mysleli si lekari ze cchripka ale ked mi po tyzdni neprechadzyli brali mi krv a poobede som uz lezala na internom ,zistili ze otrava krvi a povedali ze cez bradavku som sa nakazila,ked som kojila,ale podla mna nie,to sa vas netyka,len chcem povedat ze vysoke horucky nie su sranda urcite sa nieco deje a chuda dieta s tym bojuje tazko