Výsledky EEG

barbora854
27. jún 2024

Zdravím nájdem tu deti ktorým boli zistené ostré vlny na eeg ?lekarka zatiaľ nehovorí o epilepsii ale lieky by aj nasadila
Môže sa to ešte urovnať. Alebo môžem čakať že z toho bude vážne epilepsia ?

kacena4
27. jún 2024

ostra vlna znamena epilepsiu otazka je ci sa jednalo o jednorazovu zalezitost alebo ich bolo viac pocas dlhsieho obdobia - ja som napr. vobec nezistili ze deti maju epilepsiu zistilo sa to az nahodou ked im robili ine vysetrenie, takze ak su tam ostre vlny pravdepodobne je to epi ale neboli viditelne zachvaty. za mna odporucam liecbu a ak by sa casom stabilizoval stav vedia postupne vysadzat lieky a sledovat ci bude ciste eeg drzim palceky

barbora854
autor
27. jún 2024

@kacena4 tak objavili sa nám prvýkrát na eeg doktorka žiadne kroky teda nepodnikla .vravela len toľko že je to na zváženie predpisania liekov
A môže mať teda dcéra nejaké vážne následky?ako napríklad zastavenie vývoju ?vobec sa v tom nevyznám

kacena4
27. jún 2024

@barbora854 po pravde kazdy byvoj v mozgu je "neprijemny" nechcem pisat ze nebezpecny ale ano moze nastat problem napr. dcera ma s recou, nic vazne ale ma problem najst obcas slova a to uz ma cez 20r. urcite ziadajte s odstupom casu skontorlovat eeg a ak by bol znova zaznam tak radsej preventivne lieky ako neskor velky zachvat a ratovat dieta. drzte sa