Vyšetrenie ušiek u bábätka

samueliska
30. apr 2012

ahojte maminy, chcela by som sa spýtať či máte niektorá skúsenosť s vyšetrením ušiek ....práve dnes má náš Oliver 2 týždne a rodila som spontánne, malý mal syndróm modrej masky, Apgarovej skóre 10, 52 cm a 3150 g) a nevedeli mu namerať sluch. Dnes sme absolvovali kontrolné OAE vyšetrenie, ale opäť s negatívnym výsledkom (síce som človek pozitívne mysliaci, ale viete si predstaviť že mi už nie je všetko jedno...), ale doktorka ma tam upokojovala že malý má predsa len 2 týždne a môže tam mať buď viac mazu, al. plodovú vodu, prípadne že len ušká potrebujú "dorásť".... ďakujem za každý názor 🙂

ajca123
30. apr 2012

@samueliska pockaj dva mesiace a skoč opäť na vyšetrenie... Neboj bude v poriadku 🙂)))
Nášmu veľa vyteka mazu 🙂 a asi aj ja skocim na vyšetrenie s ním... Lebo je toho vážne veľa.

samueliska
autor
2. máj 2012

@ajca123 ďakujem za názor, sme na druhú kontrolu objednaný o mesiac, tak snáď to bude OK. Ale teraz som sa dozvedela že sa v našej rodine u chlapov objavuje zúženie zvukovodu, takže to môže byť aj dedičná vec ...pekný deň 🙂 a tiež Vám držím palce