Vyrážky po celom tele dcérky, môže to byť alergia?

didus35
15. feb 2020

Ahojte,
moja dcéra má po celom tele takéto vyrážky. Neviete čo to môže byť? Včera to mala trochu, dnes to má oveľa viac. Má to naozaj všade, aj okolo uší, na tvári trochu.
Môže to byť alergia? Včera vypila jahodový džús, no na jahody alergiu nemá. Užíva fenistil kvapky.

ukulela
15. feb 2020

Vyzerá to ako alergická reakcia.

katarinka89
15. feb 2020

@didus35 teplotu nemala?

kika831
15. feb 2020

@didus35 mne to pride ako alergicka reakcia. Vobec to nemusi byt reakcia na jahody ale na rozne konzervanty alebo ine latky v dzuse. Inak ma zaujalo ze take male dieta ( podla fotky) pije jahodovy dzus.

didus35
autor
15. feb 2020

@katarinka89 nie 🙂

didus35
autor
15. feb 2020

@kika831 má tri roky a prvý krát mala niečo ine ako vodu, a po tomto už som to aj oľutovala 😊

kika831
15. feb 2020

@didus35 ja ako silny alergik mozem povedat ze ako decko som z balenych dzusov vzdy bola vyhadzana. Davajte jej ten fenistil- ak sa vysyp nezacne zmensovat tak urcite v pondelok k lekarke. Drzim palce

mmoonna
15. feb 2020

@didus35 jja si tiež myslím, že to bude alergická reakcia na ten džús. Keď som bola naposledy s dcérou na pohotovosti prišla tam nejaká mamička s vyhádzaným dieťaťom a prišli na to, že to má z džúsu. Asi to bude na nejaké konzervanty alebo niečo iné v tom džúse. Teraz tam všade pchajú bohviečo.