Vyrážky na tvári skoro 9 mesačného bábätka

renata5
4. máj 2012

ahojte dievcata chcem sa spytat moj syn od babatka mal krasnu cistu plet no tento tyzden v pondelok dostal teploty trosku sa nam vyhadzal na tvaricke no o den neskor este viac teraz tie vyrazky ma aj na hlavicke a na brusku...bola som aj u doktorky ma zapalene hrdlo tak dostale antibiotika penbene cipky na horucku teplotu uz nema...bola som aj u koznej ta mi povedala ze to ma z avivaze no ja mu periem od miminka iba v jednom a tom istom prasku potom mi povedala aby som mu nedavala ovocie ,ovocne jogurty neumyvala mydlom len tieto veci co mi zakazala uz robim dlho a nikdy sa mi nevyhadzal !!tak ja neviem stale len place v noci nespi nechce jest ja nespim nejem lebo som nahnevana ze neje vidim na nom ze je unaveny ale spat vobec uz neviem co mam robit neviem s coho ma vyrazky.....stale ich ma viac

renata5
autor
4. máj 2012

@renata5 este dodam ze mu kozna dala holtovu mast myslim ze vobec nezabera

renata5
autor
4. máj 2012

dievcata tak nic teda?????

klincek
4. máj 2012

@renata5 neskusala si nejaku novu potravinu? mne sa mala vyhadzala z kase-obsahovala med. sice len 5%, ale zjavne jej to vadilo.
niekedy moze byt problem aj dlhodobe pouzivanie tej istej kozmetiky ci prasku. skus ho vymenit. alebo daj miesto avivaze riedeny ocot a nastav dvojite plachanie pradla..
inak uz neviem, co by mohol byt problem..

klincek
4. máj 2012

este mi napadlo, nemoze to byt piata alebo siesta choroba? tam zvyknu vyskocit teploty aj vyrazky.

renata5
autor
4. máj 2012

@klincek ahoj nejedol nic ine ako vzdy a prasok som uz dva krat menila dneska sa cely vyhadzal aj na brusku a ritke

klincek
4. máj 2012

@renata5 fakt to moze byt 5ta alebo 6ta choroba..pozri sem
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1591/pi...

ducci
15. máj 2012

ahoj, no my sme mali (teraz neviem, ci 5 alebo 6. infekncu chorobu). najprv bola len taka nepokojna, 2-3 den mala teplotu, ale nie az taku vysoku, najvyssia bola 37,8 a potom klesla teplota a mala sa mi vyhadzala.. bola som u doktorky a ta mi povedala ze to je ta choroba a za 3 dni bol vysypanie prec...
inak mne zabera velmi dobre na vyrazocky, ked sa malej objavia napr. na lickach alebo brade - krem bepanthen - ma neskodne zlozenie a aj sa dobre rozotiera...

renata5
autor
15. máj 2012

@ducci nam pomohla na holtova mast

sendy182
17. máj 2012

imazol alebo tekutý púder, ak ho to svrbí tak fenistil gél a aj niečo proti svrbeniu, fanistil kvapky alebo 1/4dithiaden?