Vyrážky na kolene dieťaťa

justina2311
14. máj 2019

Ahoj maminky, dcerke sa vcera vyhodili drobne cerv.vyrazky na kolene..nikde inde nie su. To iste sme mali cca 5 tyzdnov dozadu na druhom kolene. Trochu ju to svrbelo a za par dni to zmizlo..tak sme s tym ani nikde neboli. Neviete nahodou co by to mohlo byt?
Inak dcerka ma 28 mes.a chodi do skolky.
Dakujem vopred!
pekny vecer 🙂

kliatana
15. máj 2019

koza okolo zacervenana nie je takze z odreniny to nebude. vyzera to ako nejaka reakcia na nieco,no na co, to ti uz nepoviem. osobne by som k tej lekarke zasla

justina2311
autor
15. máj 2019

@kliatana ok asi pojdeme vdaka. aj ked potom co som plno diskusii uz precitala uz aj viem co nam povedia / daju :D

veronikamat
14. júl 2019

@justina2311 a nám nevieš prosím povedať, dnes som to objavila u 1,5r syna

veronikamat
20. júl 2019

@justina2311 prosím, čo to teda je? Nam doktorka len povedala, že to same zmizne... Ma to týždeň.

ninarich
27. nov 2019

@justina2311 prosím ta a co to bolo? Myslím,, že som to isté nasla malému na kolene....

veronikamat
2. dec 2019

@ninarich tak to nik asi nezistil.... U koznej sme dostali fenistil, krémy, mate, nepomahalo. Kúpili sme test na potravinovú intoleranciu a tam nám vyšlo bkm a vajcia, psenica. Tak sme vyradili a zacalo to miznút. Možno zo zmizlo len dietovanim, asi bola oslabená imunita alebo len reakcia na črevné ťažkosti. Nevieme. Mal to všade po tele... Az takéto behom 1mesiaca...a postupne, dlho to mizlo.