Vyrážky a nechutenstvo. Čo mu je?

bejkidielko
21. feb 2023

Prosím Vás nemal niekto niečo podobné?
Môj syn má vyrazky. Začali to červeným flákam na chrbte ktorý mal asi 5cm po natreti krémom zmizol.
Každý deň má také nechutenstvo, nechuti mu papať vyskočí mu teplota na 37,4 max. Vyhodí sa mu vyrazka ktorá sa mu vstrebe do hodiny.
U doktora sme boli,že vírus.... ale neviem mam ho posledovat a prísť. Nemali ste to niekto?

anjelicek26
21. feb 2023

Kiahne ma kazde dieta pomaly, dufam, ze nebehate po vonku...to za uskom ma biely stred vodovy.

bejkidielko
autor
21. feb 2023

@anjelicek26 nie doma sme. Aj ja som si myslela ze kiahne. Ale jemu sa vyhodí vyrazka a do hodiny po nej ani stopa!

fomelka
21. feb 2023

Treba sa rozhodne izolovať a nebehať kadetade. Neviem, mne to ako vírus nepripadá, ale tak doktorka asi vie lepšie ako ja :D Sleduj, uvidíš, ako sa to bude vyvíjať, možno mu to zmizne rýchlejšie, než si myslíš🙂

bejkidielko
autor
21. feb 2023

@fomelka jemu to zmizne do hodiny ako s mu to objaví.

bejkidielko
autor
21. feb 2023

@fomelka doma sme na záhrade však je taky biedny nechodíme nikde

anjelicek26
21. feb 2023

@bejkidielko zvlastne veru, mozno nejaky atypicky priebeh :( Urcite mu daj zobrat krv na protilatky ked bude zasa fit, toto by bolo fakt dobre vediet.

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejkidielko
autor
21. feb 2023

@sella38 s teplotou?

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anonymnasnazilka
21. feb 2023

mne to pride tiez ako alergicka reakcia.. a 37.4 este nie je teplota, to moze byt kludne reakcia na diskomfort. a nechutenstvo by to tiez vysvetlilo. inak ja som mala taketo vyrazky, ale mne sa robili po celom krku, tvar, usi, vsetko cervene, opuchnute, svrbelo to ako fras. do hodiny to preslo. aj som isla na alergologiu a tam mi povedala lekarka, ze sa to zvykne stavat, ze telo zacne reagovat na histamin. moze to byt stresom/chorobou.. dostala som antihistaminika na tri tyzdne tusim a uz sa to neopakovalo..

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz