Vyrážka na tvári u dieťaťa

12. jan 2023

Dobrý večer, neviete náhodou čo to má môj synček za vyrážku na tvári, má ju tam už dlhšie myslela som si že zmizne,dúfam že to nieje nič vážne. Ďakujem

paulinkaa2
12. jan 2023

Pod okom? Nieje to prasknuta cievka ?

elanor
12. jan 2023

nema to poskriabane? s dlhsich nechtov na rukach? nieje to dobre vidno

autor
12. jan 2023

@paulinkaa2 áno pod okom, neviem možno že to je prasknutá cievka určite zájdeme ku dr

autor
12. jan 2023

@elanor nemyslím si, už to má asi pol roka

banderaska29
12. jan 2023

neboj sa, ak ta to upokojí povedz o tom svojej doktorke. ale nevidela by som to tak tragicky. je už bežiace dieťatko ? alebo aspoň akčnejšie bábatko ? lebo oni sa vedia nevedomky zraniť, naraziť, poškrabať... pod okom máš velmi citlivú kožu, vlastne najcitlivejšiu... takže tam sa dlhodobo lieči poranenie. skus mu na to natrieť mandlovy olej od saloos - kúpiš v DM, za studena lisovaný olejček. 🙂

btw my mamy sa bojíme od tých dvoch paličiek na teste už navždy. som si myslela že ked budú väčší, tak ten strach bude miernejší,,,, prdlajz 😀 je to horšie.. ale aj láska je väčšia ♥

autor
12. jan 2023

@banderaska29 ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂 ukludnila si ma ❤️

jessyka24
30. aug 2023

Dobrý deň. Môj syn má presne to isté a tiež to vyzerá na prasknutú cievku. Obvodná nám na to dala framykoin, nepomohlo. Chcem sa opýtať ako ste to daĺej riešili? Čítala som, že by sa to dalo odstrániť laserom, ale neviem si predstaviť svojho syna, že by to dovolil. On je taký bojko.