Výber nosnej mandle vo Zvolene

helen4
27. mar 2019

Dobry den mamicky.Chcem sa informovat o vybere nosnej mandle vo Zvolene u dr.Somorovej.Boli ste niektore s detickami v najblizsej dobe?
,...mi sme boli ale v roku 2015 so synom a to uz je dlha doba.Zmenilo sa tam nieco,?..vtedy sme platili 49 eur.Ako je to dnes?Su tam dlhe cakacky?
Dakujem pekne.Helka

333kati
29. mar 2019

@helen4 dobry den,my tam ideme akurat dnes,tak vam potom napisem ze co a ako,a ano plati sa 49€

helen4
autor
29. mar 2019

@333kati dobre rano, drzim palce nech je vsetko v poriadku a dakujem ;)

333kati
30. mar 2019

@helen4 dobre rano,tak sme po,vsetko je ok maly to zvladol bez problemov a bez slzicky😊😇 takze zhrnutie: objednava sa tam,my sme boli objednany na 11-tu hodinu,prisli sme skor, o pol 11,hned nas dali na izbu kde sme cakali na dalsie pokyny,papierovacky,prisla za nami anesteziologicka vsetko vysvetlila,potom aj pani doktorka. Nakolko bolo vela mensich deti tak mali prednost, moj syn ma 8rokov tak sme cakali trosku dlksie,na operacku ho brali zhruba o 13:35, ( za ten cas cakania som sa upokojila a aj zabudla naco sme tam prisli😂takze cakanie bolo na nieco dobre.na izbe sme mali aj tv,cakanie az tak nevadilo😂personal bol uzasny,mily) , pri uspavani som bola prinom,nakolko uz ma 8 mohol si sam vybrat ci chce byt uspavany maskou alebo injekciou.potom ma poslali cakat na izbu a ze pride sestricka zamnou ked skoncia, 14:08 bolo po vsetkom a sli sme z operacky na izbu kde si este pospal,prebral sa asi okolo 15,mohol sa konecne napit (chuda od 9 rana smadny, od vecera hladny) chodili ho kontrolovat sestricky aj doktorka,platilo sa po zakrioku ked bol ok, monitorovali tep a okyslicenie srdca,potom po neakej dobe po prebrati mu dali aj banan a cakali na reakciu,vsetko bolo ok, domov sme sli 15:45. Neskutocne statocny bol ten moj chlap,ked som pocula ine deti ako doslova vrieskali,nevedela som ci od bolesti ci zo strachu,bala som sa ako to znesie moj syn,prebral sa vysmiaty akoby nic 😍 vy idete znova?

helen4
autor
30. mar 2019

@333kati ahoj,..takto to bolo aj pred par rokmi,...idem teraz s dcerkou 4 roky ma,ale az 17.5, zevraj ak nuekto vypadne daju nam skorsi termin,noo neviem ;),prvy krat som bola so synom
Dakujem pekne za odpoved

333kati
30. mar 2019

@helen4 tak to si myslim ze nebudete dlho cakat

333kati
30. mar 2019

@helen4 mozem sa vas nieco opytat? Ked ste boli so synom ako mu bolo na druhy den? Moj ma zeleny soplik a upchaty nos,neviem ci je to v poriadku, nedali nam ziadne lieky,kazali len davat paralen od bolesti,teploty nema,ked ste to uz absolvovali tak by ste mi vedeli poradit.nasivin sa mu bojim dat,neviem ci mozem,a detska pohotovost je daleko,skusam vypla hovat morskou solou ale ma dost upchaty cize to nejde ani vyfukat poriadne

333kati
30. mar 2019

*Morskou vodou

helen4
autor
30. mar 2019

@333kati nas nemal vobec sople,len ho bolela hlava 3 dnii,ale nam doktorka ta somorova vravela ze mozem davat nasivin ak budu sople a vincentku

helen4
autor
30. mar 2019

@333kati morsku vodu mu nedavajte aby ho to nestipalo skor tu vincetku

helen4
autor
30. mar 2019

@helen4 a ani by som velmi nefukala nos nasilu aby sa mu to nerokrvacalo,myslim,ze je to normalna reakcia na vcerajsok

333kati
30. mar 2019

@helen4 praveze v prep.sprave je pisany preplach morskou vodou,co je to ta vincentka prosim vas,to prvykrat pocujem,to je nieco ako alpa? Vraveli ze nos moze fukat kludne ze sa nemam bat,no uvidim do rana ako bude,hadam mate pravdu a ustupi to,dakujem za rady

helen4
autor
30. mar 2019

@333kati vincentka je nosovy sprey, je to aj lieciva voda na pitie

333kati
31. mar 2019

@helen4 vyskusam ,dakujem pekne😊