Výber mandlí

alicina
27. júl 2016

Ahojte mamičky! Píšem Vám lebo som zvedavá na vaše skúsenosti a potrebujem poradiť. Väčšia dcérka mala v máji 4 roky zatiaľ nebola chorá veľakrát. Minulý rok v septembri mala silný zápaľ mandlí dostala ATB prešli sme z toho bolo všetko v poriadku vo februári tiež zase ATB zase sme z toho vyšli ale teraz mala zase silne zapálene aj v júny aj teraz minulý týždeň. Nič inè jej neni akože soplíky, dýchacie cesty mala čisté ani nekašle len ma vyždy vysokú chorúčku a zapália jej mandle. Studene nepije, teraz v takom teple si dá niekedy nanuk alebo zmrzlinu ale niekedy jej stačí aj jogurt z hladničky a príde zápal. Dokrotka povedala že teraz ešte dá ATB a uvidíme ako dalej. Máte skúsenosti s operáciou mandlí ako to prebieha? Poviem vám pravdu bojím sa od toho.

janinah
27. júl 2016

To nie je o studenom jogurte,ale o baciloch,výter jej robili? ale pozor,atb liečba prekrýva výsledok...nepredbiehaj udalosti,v tomto veku operovať mandle sa veeeľmi zvažuje,rozhoduje orl lekár,deti zvládajú operáciu oveľa lepšie ako dospelí a aj ako ich rodičia 😉 nestresuj

zanta3
27. júl 2016

@alicina vobec sa ti necudujem ze sa toho bojis lebo je to naozaj neprijemna operacia. Ale este nestresuj, mozno jej to ani robit nebudu. Pri takych malych detoch sa to zvazuje ci je to fakt nutne alebo nie

alicina
autor
27. júl 2016

@janinah výter ešte nerobila dr. povedala že nech teraz ešte bere atb a potom keď ju to zase chytí tak urobí. Manžel nemá mandle ale na operáciu nepamätá len na to že v nemocnici dostal zmrzlinu 🙂
@zanta3

zanta3
29. júl 2016

@alicina :D:D zmrzlina bola dolezitejsia ako ta bolest? :D Mojej kamaratke vyberali mandle minuly mesiac tak preto viem, lebo mi stale pisala ze to neskutocne boli a potom mi hovorila ze by to uz nechcela nikdy zazit