Vrátil sa synovi Covid-19?

21. mar 2022

Baby poraďte,alebo stretli ste sa s tým??? Staršia doniesla.zo školy covid pred 10 dňami schytal to aj malý(19 mes) mal iba 2 dní teplotu a bol fit a včera začal trošku pokaslieva a dnes zase 38 ...to čo ma byt? To sa má akože vrátilo ,som siyslela že deti v pohode zvládajú ...joojjj jasné zajtra ráno dr len či to mal aj niekto takto ,že sa.vratila.teplota?

eliska105
21. mar 2022

Ja som mala par dni lahke príznaky skoro ziadne potom pauza asi den a potom silne a nekonciace.. takze ne to mozne treba sa poriadne doliecit a nepresilovat hlavne byt v klude 🙂 skore uzdravenie

daniela1911
21. mar 2022

Ak je zápal v tele, mohla sa vrátiť. Koľko to je dni od prvých príznakov ?

riskoh
21. mar 2022

Ja som tiez mala 3 dni bolest hrdla,potomnic a na 6.sa to vratilo ale dvojnasobne horsie,potom bol kazdy den novy priznak

autor
21. mar 2022

@daniela1911 dnes 9 den

autor
21. mar 2022

@riskoh mne ide hlavne o tu teplotu a u dieťaťa?

zorkahorka
21. mar 2022

Ja by som este dr neriešila. Jeden den s teplotou je nic, s cim by si si neporadila a nic nove ti neporadi ani dr. Po covide byva znizena imunita, mozno zasa nieco chytil. Pockala by som s dr. Zvys pre ustotu prisun vitaminov c a d

autor
21. mar 2022

@zorkahorka sme len doma... nikde sme celá rodina nebola lebo karantena....ja len že to je opakovaná teplota toho sa bojím

zorkahorka
21. mar 2022

Nemozu to byt zuby?

autor
21. mar 2022

@zorkahorka aj na to som myslela...ale nezvykol mat zo zubov a tesne po covide...možno je oslabený ...fakt neviem.Prwto sa pýtam či to zvykne sa vrátiť teplota,lebo postxovid to by bolo skoro

majamat
21. mar 2022

moznosti je urcite viac.
napadlo mi, ze este covid, lebo to je taka hroska draha, chvilu priznaky, potom dobre, potom opat priznaky,a le ak je to na 9den, ako pisest a priznaky nemal 7dni, tak je to malo pravdepodobne.
a potom je tu moznost, ze sa pridruzila bakterialna infekcia. je to casta komplikacia virovych infekcii. po ustupe priznakov virozy sa objavia priznaky znovu, lebo imunita po viroze je oslabena a nedpkaze odolat bakt. infekcii. v takom pripade treba zrejme ATB.

autor
21. mar 2022

@majamat áno preto chcem ísť na crp

majamat
21. mar 2022

ano,treba. akurat crp moze stupat tusim az na 3 den na hodnoty dokazujuce bakt, infekciu, nayvse aj pri kovide moze byt mierne zvysene aj ked neviem, ci iba pri tych najtazsich stavoch, alebo pri kazdom priebehu sa to moze stat

angelinja
22. mar 2022

moze to byt dozvuky kovidu..hlavne v tej najvacsej vlne pred 2 rokmi sme mali kovid a ja osm bola takto ako na hupacke, vtedy bol velmi hnusny kovid a toto malo vela ludi,...kto sa s tym nestretol vtedy tak moze takto reagovat aj teraz..teraz 2x kovid m uz predtym to vobec nemal ziadny priznak ale kovid prekonal podla krvi protilatok....teraz bol natom horsie ako ja...moj nazor je ze kazy si tym musi prejst /bezpriznakov sa nerata, nadruhykrat , tretikrat..stvrtykrat to toho cloveka chyti.../nevadi ze je ockovany...toto je odpozorovane z velkeo mnozstva ludi co som pocula a aj okolo mna, pred 2 rokmi moj otec sto diagnoz 70 rokov mal 3 antibiotika a 14 dndi lezal s horuckami, teraz kovid od mamy vobec nechytil od nej

travelllerka
22. mar 2022

Ja by som radšej Dr volala, môže to byť stále ten istý covid alebo iný infekt, pripadne PIMS po covide a to je dost nebezpecne

autor
22. mar 2022

@travelllerka toho sa bojim

mooonika1975
22. mar 2022

na 9.deň uplne v pohode, ja som mala od 8. do 15 . upchaté dutiny

autor
22. mar 2022

@mooonika1975 či je úplne v pohode že sa vráti 19 mesac horúčka?

mooonika1975
22. mar 2022

áno, je tam zápal zrejme niekde, takže zase teplota

autor
22. mar 2022

Taká máme zápal pľúc, 😭

majamat
22. mar 2022

☹ tak skore uzdravenie.

autor
22. mar 2022

@majamat dik

zorkahorka
23. mar 2022

Ale pri zapale pluc musel aj drhnut a muselo byt pocut,ze to nejde len z hrdla. To nemohlo byt len o teplote...

luccija
23. mar 2022

@zorkahorka nemusí mať kašeľ pri zápale pľúc práve to je zradné

travelllerka
24. mar 2022

Skóre uzdravenie prajem

zuzi1909
24. mar 2022

Do 6 dni zvykne byt kritickych. Ale ano priznaky skacu hore dolu. Zazili sme to. Jeden den dobre, potom na druhy zle. Kazdy den sa objavoval iny priznak. Trvalo to myslim 10 dni. Horska draha.....

slava27
27. mar 2022

A prosím vás,boli ste s ním u dr.?normálne vás vyšetrili a urobili crp?ja to práve riešim u 5rocneho syna,je uz aktuálne dva týždne od pozit testu na covid,mal vtedy horúčky,trochu pokaslieval,potom týždeň nič a teraz začal dosť kašlať.nikde sme neboli,nemal kde ochorieť.

autor
27. mar 2022

@zorkahorka mal čisté dýchanie a sem tam pokaslieval

autor
27. mar 2022

@slava27 najprv som volala,no a keď sa vrátili teploty hneď nás poslala na RTG a brala krv....dcéra len kaslala a RTG čisté,on len sem tam pokaslieval ale vrátili sa teploty a RTG ukázal zapal

22petruska
19. jan 2023

Prosím vás bolí ste na rengene aj po vyliečení zápalu pľúc? Naša tiež mala kovid a po 2 týždnoch sa jrj vrátil kašeľ bez teploty crp do 8 čiže nič a poslala nás pre istotu na rengen a bum zápal pľúc momentálne sme vyliečeny no na snímke ešte pľúca čisté neboli no ze to môže trvať dlho