Vracia po jogurte

22. feb 2024

Mamicky babo mi zvracia po jogurtu ( holandia ) 1x som dala len zvrchu biely jogurt a zvracia
Preco?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
22. feb 2024

A to vracia prúdom keď chceš ísť k Dr? Pokiaľ nie tak s takýmito vecami sa dieťa k lekárovi neťahá. Malé deti bežne vracajú keď im niečo nesadne alebo niečo zle použuju, nestravi im, nesadne. A pri bielom jogurte sa to tiež môže stať, neviem ako staré je dieťa ale keď ma pod 1 rok a biely jogurt dostalo prvýkrát tak je možné, že je pre neho ešte ťažký. Počkaj zopár týždňov, mesiacov, kým ho znova ponuknes. A keby mal alergiu na jogurt, tak jedine ma mlieko v ňom a to by si už asi zistila lebo predpokladám, že mlieko podávaš bežne.

rumba01
22. feb 2024

ako stare babo si nenapisala, ja by som volala doktorke mozno ma intoleranciu alebo je pre neho este tazky na zaludok, alebo mu prosto len nesadlo. to si davala prvykrat ten jogurt ? a nebolo pred jogurtom napriklad este mlieko ze by mu ta kombinacia nejako uskodila ?

kp7333
22. feb 2024

Aj moje deti vracali po jogurte, zrejme reflux. Lebo mlieko tolerovali.

madeincssr
22. feb 2024

Nebol jogurt velmi studeny? Mozno len reakcia na prilis chladnu stravu, ak doteraz papavalo len teple resp. vlazne.