Vlčie zrno u 14 mesačného

monka22
3. okt 2018

Ahojte, hadam mi niekto z Vas bude vediet poradit...mam 14 mesacneho synceka a uz mesiac sa trapime s vlcim zrnom...uz som zufala...a je mi maleho velmi luto...najprv na hornom viecku mal velku zdureninu..mal to cele cervene,navrete a bolelo ho to..tak sme isli na kramare k ocnemu...predpisali mi framykoin a b komplex...davali sme poctivo 10 dni...nic sa nezmenilo...pred 2 tyzdnami bol vidiet konecne aj hnis tak sne mu davali teple obklady a hnis zacal pomaly vytekat...spravila sa mu na viecku chrasta...chrasta konecne minuly tyzden odpadla,ale dnes mu zase cele oko scervenelo a mam.pocit,ze ho na dotyk boli...a cez den mu zase vytekal hnis...uz fakt neviem ako sa toho zbavit...mate nejake skusenosti prosim?

pininka
3. okt 2018

Davaju mu repik, aj ked to nema este dlho. Stale namocit do vlazneho repika tampon a prikladat. A dala by som mu asi aj testy zrobit u detskej, lebo ked sa to opakuje,.moze tam nieco byt.

monka22
autor
3. okt 2018

@pininka dakujem...no praveze to ma uz mesiac..vyzeralo to uz lepsie a teraz ako keby sa mu to vracalo...pred tym mesiacom sme boli aj chory..mal teploty a vyrazky po tele,ale dr. povedala,ze je to.len nejaky virus..spravili mu aj crp a vsetko bolo ok...tak myslim,ze mal.znizenu imunitu a mozno pre to sa mu to spravilo...v pondelok sme boli na ockovani...mozno mu to zas znizilo tu imunitu a ze by sa to koli tomu vratilo?ale dakujem za rady...a dr. ked ho v pondelok videla tak mu ocko pozerala a len sa cudovala,ze na.ocnom. namto nijak neosetrili...kazali.davat len framykoin a nic viac.

pininka
3. okt 2018

@monka22 tu uz podla mna len framykoin nepomoze. Skus ten repik a ked tak by som isla na ine ocne.

monka22
autor
3. okt 2018

@pininka ok dakujem pekne...zajtra skusim ten repik a ked nezaberie tak pojdem znovu k ocnemu

janinah
3. okt 2018

Pracujem s očami,potrebujete Tobrex alebo Tobradex,toto predpíše len očný dr.,možno ani toto nepomôže a skončíte v nemocnici na malom chir. zákroku,ktorý sa ale u malých detí robí v celkovej anestézii,takže nestrácať čas repíkom,len sám repík vám nepomôže.