Vlas v ústach bábätka

mima47284761
5. okt 2023

Ahojte, mám taký problém kŕmila som synčeka a mala som cop malí mi potiahol vlasy tak som mu ich pomaly dávala von z ruky na rúčkach nemal nič... začal si dávať pršteky do úst a plakať veľmi sa bojím neviem čo mám robiť skúsala som mu to vybrať ale nič... dala som sa mu napiť vody už neplače ani si nedáva prsty do úst len sa bojím že to tam stále má nieake rady čo robiť 😪

tianna
5. okt 2023

@mima47284761 neboj sa, nič sa nedeje, vykaka 🙂 a vôbec si si istá že ho zjedol?

mima47284761
autor
5. okt 2023

@tianna práveže neviem lebo už neplače má v ústach cumeľ bojím sa veľmi teraz v piatok bude mať len týždeň 😪

miadi
5. okt 2023

@mima47284761 neboj sa je to len vlas tvoj vlas nie ziletky ci jed na potkany. Najskor ti ostali na hlave .

mima47284761
autor
5. okt 2023

@miadi bojím sa že mu to ublíži 🥺

miadi
5. okt 2023

@mima47284761 neublizi . Je to organicky material. Vykaka.

tianna
5. okt 2023

@mima47284761 neboj sa, isto mu nič nebude 🙂 ak by sa mu aj do pusinky dostal nájdeš ho v plienke. Ja som tam tých vlasov už našla dosť.. 😄

zuzanka.zuzu
5. okt 2023

ja som ťahala aj z riťky 😀 myslela som si že je na plienke, že mi asi práve vypadol

mima47284761
autor
5. okt 2023

Dúfam že to bude v poriadku ešte sa mi takéto niečo nestalo ešte nemá ani týždeň poriadne ,cítim sa ako ťa najhoršia mama na svete😪

maryetta
5. okt 2023

Ale kluuuuud. Si cerstvo po porode aj hormony robia svoje ale…. Ak je taky malicky urcite ti nevytrhol hrbu vlasov. Ak nemal nic na rucke. Nemal nic ani v pusinke. On by to ani nestihol lebo este ani nevie take papat resp tak prehltat.

andreatytler
6. okt 2023

@mima47284761 Neviem o tom ze by boli vlasy nebezpecne pe babatko. Ved to je neskodne. Zaludok ani creva to nespracuju. Vykaka.
Ale ta voda co si mu dala, moze byt pre tak male dieta velmi nebezpecna. Vodu zacni davat az ked zacne jest tuhu stravu.

jaskolka
6. okt 2023

@mima47284761 kľud, nič mu nebude, také maličké dieťa ani nedokáže rýchlo prehltnúť, aj keby mal na ruke dáky vlas.
Hlavne ty sa upokoj, lebo keď budeš sa, tak za všetko stresovať, tak sa"zblaznis "
Lebo ver tomu, ze s dieťaťom ťa čaká ešte veľa" zaujímavých "udalostí a rôzne nejedle veci ešte môže si dať (dám ti ako príklad mojich - papier, hlina, polystyrén, penová kocka, plastelína, kamienok, steblo trávy). Žijú, nič im nie je.

patricka
6. okt 2023

nič sa mu nestane, môj malý keď začal štvornožkovať pojedol tolko vlasov že až.

mariet24
6. okt 2023

@mima47284761 neboj, neublíži, vykaka ho

avonladyba
6. okt 2023

Jedine čo by mu mohlo byť, je ak by mal vlas na jazyku a to by ho obťažovalo 😀

danyelia
6. okt 2023

Ahoj, nerob paniku, moja dcéra - keď mala asi 7-8 mesiacov, vykakala zväzok bavlnených nití 😁, taký ,,strapec,, (veľký asi ako 2 € minca), ktorý mi vypadol z prívesku na kľúče, ani neviem, kedy sa jej to podarilo prehltnúť, bolo to prekvapko v plienke..nenechalo to žiadne následky, všetko v pohode