Vitamíny na imunitu

larissa007
18. jan 2017

Ake vitaminy zaberaju pre deti v skolke na imunitu? Traz sme brali rakytnicek no neviem posudit ich ucinnost

zdraviezprirody111
18. jan 2017

Ahoj, skus Narosany. Su to multivitaminove sirupy, maju 4 druhy. Plus je dobre pridat zo zaciatku aj sirup s echinaceou.

hettinka
18. jan 2017

najlepšia je pestrá strava, ovocie, zelenina, mäso, ryby - ak dieťa zje všetko, nepotrebuje žiadne "tabletky"
mne dcéra jedla slabo, bola dosť chorľavá, tak tej som aspon také ovocie dávala, ktoré mi zjedla a k tomu Hliváček
po chorobe dávame čučoriedkový Narosan, kupim vždy 1 flašu na zimu ale nejedia to pravidelne, len ked je záťažové obdobie

larissa007
autor
18. jan 2017

@hettinka nepapa mi hoc co :/ treba doplnit imunitu urcite

j1110
18. jan 2017

Pikovit

luzzia
18. jan 2017

@larissa007 znacka Jamieson, multivitamin pre deticky

bajom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meusicka
19. jan 2017

@larissa007 sirup z Echinacea purpurea, alebo klasicky vit. C , da sa kupit praskovy v DM a potomten mozes pridavat do cajika.
ked dieta nepapa ovocie, tak mozno skusit v podobe smoothies. moje zo zaciatku ohrnali nos, ale som napokon nasla recept, co im vyslovene chuti... davam stavu z 3 pomarancov, 1 banan, 1 jablcko a k tomu menim, bud stava z granatoveho jablka, alebo anas, alebo mango. tak do nich mozes dostat ovela vacsie mnozstvo ovocia ako ked papaju klasicky.

ivett311
19. jan 2017

Grepove kvapky od Biocomu

luci74
19. jan 2017

imunoglukan ;) alebo robiť hlivové jedlá ;)

vrana80
19. jan 2017

ja sa snazim samozrejme aby papali vela ovocia a zeleniny, ale ked sa blizi jesen tak starsej davam sirup Dracik a obidvom vitamin D a probiotika.Rozmyslam ze kupim nejaky smothie maker a zacnem robit aj smoothies lebo tej zeleniny takto v zime jedia pomenej.

marioneta89
20. jan 2017

Imunoglukan sirup...ale on nadobuda ucinnost az po par tyzdnoch takze najlepsie je zacat ho uzivat od cca septembra,aby bola na zimu uz imunita odolnejsia..nam celkom pomohol,ked tak boli iba sopliky aj to len take dvoj-troj dnove..tento rok som s imunoglukanom nezacala vcas a tak som z toho potom upustila,skusila som arco deffenses co sa beru take ampulky 5 dni a maju mat ucinok mesiac,no chorobam sme sa bohuzial i tak nevyhli...

13zuzana13
21. jún 2017
Používateľ 13zuzana13 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 13zuzana13.

Maminky ak by ste mali zaujem poradila by som vam vybornu vec na imunitu. Kontaktujte ma spravou dakujem. Prajem pekny vecer 🙂

elka86
21. jún 2017

Určite overené Colostrum.Nie najlacnejšia varianta, ale po "rozbitej"imunite po kiahnach boli chalani chorí max.1x za posledné 4roky.

vrana80
6. júl 2017

@elka86 a beriete to Colostrum kazdy den?

elka86
6. júl 2017

@vrana80 ked mali synovia kiahne, tak sa im totálne nabúrala imunita.Takže asi 2-3 mesiace poctivo každý den.Potom(aj z finanč.dôvodov)sme začali robiť prestávky(podľa aktuálnej situácie- napr.cez chríp.epidémiu sme dávali pravidelne, inak nie).A teraz len v prípade, že nás niečo "obchádza", nasadím tak na 3-4dni a pohoda. Chalani odkedy chodia do školy(6, 4tý ročník) neboli doma viac ako 3dni v kuse.Takže sa oplatilo..

vrana80
17. júl 2017

@elka86 Dakujem za info 😉 baby nebyvaju casto chore, teraz pojde uz aj mladsia do skolky tak som zvedava...aspon viem co mozme vyskusat.

dennisskadom
22. aug 2017

@vrana80 Dobry den, chcela by som sa opytat odkial ste mali sirup Dracik? lebo sa ho snazim najst a neviem. Dakujem

vrana80
9. sep 2017

Dracik mi nosi moj otec, ale da sa kupit aj na nete. Nenapisala som presny nazov mozno preto ste ho nenasli. My ho volame s detmi Dracik ale spravne je to MycoBaby dračí sirup. Tento nazov dajte do google a urcite vam najde kde sa da kupit online 🙂

dennisskadom
25. okt 2017

@vrana80 Dakujem velmi pekne 🙂

verooonikka
20. nov 2017

Ja odporucam vivi aloe a narosan u nas topka...viac info piste

dhlinkova
20. nov 2017

My sme začali užívať sirup Hliváček s hlív a rakytníka. Malý má síce iba rok a užíva ho iba mesiac, takže nemôžem jednoznačne povedať, že chorý nebol iba vďaka sirupu. Okrem toho otužovanie, dostatok ovocia, zeleniny a pobyt vonku za každého počasia.

jankas18
27. jan 2018

Mi užívame Preventan Junior. Malinký sa teší každé ráno na neho lebo mu chutí. Aj pediater mi ho odporučil.Citala som o ňom na webe. Aj cenovo je na 3 mesiace za 13€ prijateľný. Odporúčam veľmi. Zatiaľ sme neboli tak chorý aby sme vynechali škôlku tento rok.