Vincentka v difúzeri

15. sep 2022

Prosím, moje dieťa nechce inhalovat inhalatorom vincentku (má sople 🤦🏽‍♀️) nepomáha ani sľubovanie, ani čokolády, ani vyhrážky, no proste reve ako tur len čo to spomeniem (minule už inhaloval takže nechápem ale nemám už na to nervy) ..tak ju dávam do difuzera. urobí to vôbec aspoň niečo? Potom máme v obývačke takú akoby hmlu.. ďakujem za odpovede vopred

nikpa
15. sep 2022

Mne Vincenta difuzer pokazila 🤷 naliala som do toho, išlo to asi 30 sekúnd a hotovo, umrelo to 🙄😄 Dovtedy frcal bez chyby, tak neviem. Inak k tomu, že maly uz predtým inhaloval a teraz zase hučí, tiež sme mali obdobie, že sme sa pri každej ďalšej chorobe učili znova a znova inhalovat lebo panko hučal vždy ako prvý raz ale časom sa to zlepšilo. Neviem koľko má tvoj malý ale keď môj nechcel, sadla som si na koberec za neho, chytila nohy, ruky, masku na tvár a išlo sa aj nasilu 🤷 mrkotal ale inhaloval...

autor
15. sep 2022

@nikpa aj sa hanbim napísať že ma 3 a trištvrte, on je proste taký, doteraz bol chorý minimálne a keď ma sople tak to je trapenie a ine choroby ani nehovorím, ale preto chcem aby inhaloval aby mu to neprešlo na horšiu chorobu ale on si nedá povedať, inak je to fakt múdre decko, rozumie všetko čo mu poviem, proste šikovny chalan ale v tomto ako tisic čertov, dnes som aj ja nasilu, ale neviem či to malo vyznam tie tri minuty čo reval ako blaznivy..

nikpa
15. sep 2022

Tak to už by si mohol dať aj dohovoriť 😄 ja som malému nasilu robila keď mal okolo 2 rokov. Ale nepoznám tvojho, ty musíš vedieť ako na neho, keď nejde tak nejde.

sims122
15. sep 2022

My sme inhalovali pri rozprávke a do difuzera používame eukalyptovy eterický olej a navonana je celá izba :D

autor
15. sep 2022

@nikpa budem skúšať aj nasilu 😬 raz to musi pochopiť.. ale on aj ked lieky musi jesť, tak dvaja musíme byť nanho 🙃 a nasilu striekačkou 🤦🏽‍♀️ ja viem je to hanba 🙈😏

lejduska
15. sep 2022

Tiež dávam do difúzera, dúfam ze ho tým neodpalim

maggiba
15. sep 2022

Urobit mozno urobí, ved sa to "vyparuje". Len ti to skor zanesie a pokazi difuzer. Takze to by som skor nerobila. Do difuzera kvalitny esencialny olej.

Ani pri pozerani/pocuvani oblubenej rozpravky si to nenecha? Ak sa mu snažis dat tu masku aj s gumickou, na to sa vykasli. Alebo mu tu masku len drz pri tvari. Kludne aj par cm od tvare. (Aj to ma aspon nejaky ucinok.) Mojmu napr vadilo aj, ze inhalator vrcal (kompresorovy). Tak sme kupili ultrazvukovy. Na Vincentku je fajn, len liecivo ako Yabro ci Ambrobene tam nedas. A musel si tu masku drzat sam.

Budem drzat palce, aby ste si nasli nejaku spolocnu cestu. ☺️

autor
15. sep 2022

@maggiba ďakujem, radšej ju už nebudem dávať.. s nim je ťažko, neplatí naňho nič fakt, už som mu snáď všetko na svete sľúbila a aj by som mu dovolila keby to chce na tých 10 minút.. budeme ďalej bojovať, nastúpil teraz do škôlky takže čím skôr si zvykne tým lepšie.. lebo toto bude jeho realita najbližšie roky 😂 inhalovat

niekto2hy
15. sep 2022

Nakvapkat do nosa.

slavomira236
15. sep 2022

Daj to do nádobky od nosných kvapiek a striekať do nosa ja mám tiež inhallatir no deti to nebavilo sedieť pri Tom plus ho vyberať potom odkladať u nás lepšie preplachy nosa je to rýchle prečistí to nos hneď krásne sople vytecu von vytecu a hlavne ráno

autor
15. sep 2022

@slavomira236 super, ďakujem za tip.. to bude u tohto môjho čertiska najúčinnejšie...