Veľmi nízky tlak u tínedžerky

grace55
9. júl 2022

Dievčatá, co pomohlo vám alebo dcéram na veľmi nízky tlak? Už neviem, čo by som vymyslela. Dcére býva zle, máva hučanie v ušiach, a kopu iného. Dáva to zmysel, keďže sa jej teda nedokyslicuje vtedy mozog, ale uz sa mi to zdá príliš...

mimi3008
9. júl 2022

@grace55 aky ma tlak? Kolko ma rokov? Ja som to tak mavala tiez, tlak 80/50. Dost skoro som zacala pit kavu, kedze ani litre vody denne nepomohli

grace55
autor
9. júl 2022

@mimi3008 15 rokov, lekárka odporúčala kávu, čierny caj a pohyb. Aj ona mava presne taky tlak...niekedy je jej ale zle na odpadnutie.

prasiatko30
9. júl 2022

Kava/coca cola/pohyb a ked je jej na odpadnutie tak lahnut a nohy hore. Inaksie pri takychto horucavach ako boli na sk je dost mozne ze jej pada TK viacej lebo v horucave sa dilatuju cievy a klesa tlak - nech skusi plavanie

kacena4
9. júl 2022

@grace55 aj ja som mavala taky tlak a aj som odpadavala, nepomohlo nic jedine zacat s kavou ci ciernym cajom a vela tekutin nepomohlo mi nic ine az vekom sa mi trosku dvihol.

martina2ve
9. júl 2022

Ja som trpela na takto nizky tlak ale v 20-25 rokoch.pravidelne som odpadavala, niekolko krat som mala rozbitu hlavu, modriny z padov atd.. odporucili mi tiez kavu, na tu som si zvykla tak ze pijem ju doteraz a niekolko denne..
teraz mam problem ze mam zvyseny tlak.
Myslim ze casom (vekom)to prejde

eeffka
9. júl 2022

@grace55 to mam aj ja ,90/60 pomaly vstavat, nerobit prudke pohyby a ked je velmi zle 10drepov alebo vybehnut po schodoch 1 poschodie

matullienka
9. júl 2022

Celú pubertu som mávala veľmi nízky tlak, keď som niekde chvíľu stála odpadla som v kostole, v obchode u babky má už babky v kostole púšťali sadnúť a aj ľudia v obchode mi hneď vraveli ty choď hneď dopredu lebo odpadneš. Prešlo to asi v 18-19 rokoch samo. Ja som kávu pila ale mne veľmi nepomáhala

andrejka1974
9. júl 2022

Ja mám taký tlak celý život mne je zle keď ho mám v norme ale určite treba zvýšiť príjem tekutín,a dávať si kávu alebo kolu

grace55
autor
9. júl 2022

Vdaka za odpovede, baby!

janickacrazy
9. júl 2022

@martina2ve no ja mám 45 a zatiaľ to neprešlo, takže ani vek nie je žiadna záruka, stále mám max. 90/60, ale aj menej niekedy. Mala som aj 60/40, ale to už bolo na odpadnutie.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grace55
autor
10. júl 2022

@stvura píšem správu, vdaka