Veľke miznúce a znovu sa objavujúce fľaky

shmoulinka1
14. jún 2016

Ahojte, prosim vas, co moze mat toto 9. mes. dcerka?
je to nejaka zihlavka, reakcia na potraviny? zacalo to pred 5 dnami po ceresniach som myslela, lebo nic ine nove nejedla. Ono to vzdy po par hodinach zmizne a objavi sa inde, na celom tele i tvari.

mircalla
14. jún 2016

Taketo sme mali po antibiotikach - respektive sa nasledne zistilo, ze to nebola alergia na penicilin, ale zrejme na nejaku inu zlozku v antibiotikach, pripadne to vyvolala kombinacia antibiotok s nejakou potravinou. Tiez sa to rychlo objavilo a zmizlo
Neberiete nejake lieky? Vypada to na alergiu na lieky alebo potravinovu alergiu

jankaru
14. jún 2016

Ahoj my sme to mali ked mal maly 6 mesiacov, bolo to zvlastne lebo akokeby to belelo od stredu az to zmizlo. neprisli na to co to je osobne si myslim ze sme mali 5 chorobu ...

shmoulinka1
autor
14. jún 2016

@mircalla dik, nie lieky neberieme ziadne, tak s tym radsej pojdem k doktorke, ze co to moze byt

mircalla
14. jún 2016

@shmoulinka1 urcite - inak nam sa to objavilo, ked sme mali udajne streptokoka, ale alo citam vyssie, ktovie, ci to nebola napokon ta 5. choroba
neboli dieta hrdlo?

majka99999
14. jún 2016

Je to taka zvlastna zihlavka, moze to mat po tych ceresniach, ja som sa raz vyhadzovala 5 dni, kym mi nezabrala vyssia davka hydrokortikoidov do zily. Bola som v nemocnici od pondelka do piatku. Dve 100 ove injekcie nezabrali, az 200ova. Davali mi aj antihistaminika a aj tak to neprechadzalo.

shmoulinka1
autor
14. jún 2016

@mircalla hmm, no nestazuje sa na hrdlo, ale ako som si tak uvedomila, zrejme to bude mat z nejakeho pripravku na rastliny, lebo sme boli tyzden u nasich a maju vela kvetov, ktore chytala a dala si do pusy i hlinu... Zrejme tie ceresne boli len zhoda okolnosti

mircalla
14. jún 2016

@shmoulinka1 nuz v kazdom pripade to nie je nic vazne, ak mu zoberu krv, mozno sa zisti, co to je, ale nerob si starosti

xevulax
14. jún 2016

No my sme boli so zihlavkou v nemocnici. Snazili sa ma presvedcit ze to ma urcite z jedla- nemala lebo nic ine nejedla nasa to mala pocas choroby. (Mala mi to aj druha pocas choroby ale v inom case). Pobudli sme v nemocke asi 5 dni. Aj tak jej nic nezistili.

xevulax
14. jún 2016

Nestihla somd opisat- k dr. By som urcite sla. Niekedy moze byt zihlavka aj nebezpecna

zuzu100
14. jún 2016

zihlavka

jancima
15. jan 2021

@shmoulinka1 viem ze je to stary prispevok, ako ste nakoniec dopadli, co to bolo a ako dlho sa vyhadzoval? Nas 6 rocny ked sa poskriabe tak mu vyjde podobna zihlavka, ktora potom zmizne. Krv, vsetko ma v poriadku iba protilatky na streptokoka ma zvysene... ale ci to ma z toho nevieme.