Veľká bolesť vpravo dolu blízko pupka. Je to slepák?

126
3. jún 2014

Ahoj. Dnes po ceste do škôlky sa mi syn sťažoval na veľkú bolesť vprávo dole blízko pupka. Povedal že ho to moc bolí dokonca sme museli chvíľku ostať stať. On ma vo zvyku si vymýšľat že ho všeličo bolí aby nemusel ísť do škôlky ale toto si nevymyslel. Prosím poraďte čo mám robiť. Za každú radu vám ďakujem

darina1952
3. jún 2014

@126 ahoj, neviem či to mohlo byť slepé črevo ale skôr sa prikláňam k tomu, že to bola koliková bolesť čriev ktorá nastane pri presune spracovanej potravy v črevách. Občas aj mne synovia hlásia bolesť bruška a nakoniec je to len bolesť "pred kakaním". Zvyčajne mi povedia "bolí ma bruško" a moja prvá otázka je "už si dnes kakal?" a väčšinou do 10-15minút od nahlásenej bolesti už sedia na WC a "tlačia" 😉

126
autor
3. jún 2014

@darina1952 s tým mám skúsenosti a ráno už kakal. Jeho keď začne bolit bruško tak hneď uteká na wc, ale táto bolesť bola iná. Neviem skúsim ho odsledovat a uvidím 🙂

vefi89
3. jún 2014

@126 čo ja pamätám, slepák ma bolel viac v slabine. ale lekár ti povie, čo to bolo 😉

mimibb
3. jún 2014

muz bol nedavno na pohotovosti s bolestou brucha v pravom podbrusi...(mal oblickovy kamen) mysleli sme ze slepak, ale dr povedal ze slepak ked zacne boliet tak je to zo zaciatku v okoli pupka...

126
autor
3. jún 2014

@vefi89
@mimibb no sme dopadli malého práve operujú. Bol to ten slepak 😢

mimibb
3. jún 2014

@126 joooj zlatusik maly... ☹ skore uzdravenie mu prajem

darina1952
3. jún 2014

@126 tak predsa to bolo slepé črevo ☹ ...držím palce a neboj, deti sa raz dva zotavujú 😉