Úzke dierky po nastrelení náušníc

lulu15
6. okt 2021

Mile maminky máme problém s nastrelenymi dierkami po 8 tyždňoch sme chceli vymeniť nastreľovacie naúšnice za zlate no dierky su tak uzke ,že ine naušnice sa do nich nedajú dostať .Mali ste niekto tento problém a ako ste ho riešili ?ďakujem

mabenn
6. okt 2021

skusali ste viac typov? ja z vlastnej skusenosti viem, ze niektore dam, niektore ani nahodou...vyhladavam tensie typy nausnic cely zivot

azurova99
7. okt 2021

@lulu15 áno dcérka má 3roky a doteraz mala nastrelene náušnice boli sme kupovať podobne. Na srubovanie aké má, musela som ísť vrátiť veľmi hrubé boli tak iný druh a už boli ok

lulu15
autor
8. okt 2021

Boli sme tam kde jej ich nastrelili dali jej nazad nastrelovacie a kazali prist o dva tyzdne ,aj so zlatymi tak som zvedava

didka45
11. júl 2022

@lulu15 zdravim, my mame ten isty problem, prosím vas ako ste dopadli vedia spraviť vacsie dierky?

lulu15
autor
24. júl 2022

@didka45 nakoniec to vraj bola nasa chyba ,ze sme vytiahli nausnicky a mali sme prist tam kde ich nastrelovali a oni ich mali vybrat .My uz nausnicky mame ale jednu jej museli este raz prestrelit ,lebo dierka sa hned zacina stahovat

medea8
24. aug 2022

@lulu15 presne toto mi hovorila pani u ktorej som bola konzultovať zle nastrelene náušnice ktoré nám urobili v Žiline... Povedala že tie čo nám dali sú strašne úzke a že bude problém dať jej iné že ona nastreluhe štandardné a toto čo máme my sú nejaké mini... Pochybujem teda že to bola vaša chyba ako vám tvrdia... Môžem sa spýtať ale po akom čase ste nastrelili znova? Pretože mi budeme asi vyťahovať tu čo je zle tak aby som vedela ako dlho to cca trvá...

refly
24. aug 2022

@medea8 Tato tema ma zaujala... Preco by to mal byt problem? Mne nausnice prestrelovali ako babetku a v 17stich som si z tych istych dier urobila vyse 1cm tunel. Da sa to natiahnut, pomerne lahko. Ked mam trochu sirsiu nausnicu, tak ju tam staci napchtat, chvylu je to trochu tesne a vecer uz ani neviem. Ak je to priliz velky skok, tak staci najst nejaku medzi-velkost, dat tam tu na... dva - tri dni, tyzden ak chcete byt extra opatrna a potom mozte ist na tu klasicku velkost.
Jedna pani vyzsie pisala ze cely zivot kvoly tomu hlada len tensie nausnice, ako keby to bol nejaky rozsudok :D
Prestrelovat to znova by ma ani vo sne nenapadlo... Ako hovorim.... ja mam dieru taku, ze sa mi tadial zmesti prst a bolo to uplne bezbolestne a bezproblemove.

azurova99
25. aug 2022

Tiež sme mali pri staršej problém nechceli sa jej prepchat náušnice tak som bola vymeniť

medea8
26. aug 2022

@refly nám jednu nastrelili krivo preto budeme prestrelovat.... A teda už normálnou veľkosťou... Keď raz dieťaťu neprepchate štandardné náušnice ťažko tam je priestor má medzivelkost... Ale neviem...nám pani čo nastreluje povedala že to býva často problém... 🤔

refly
26. aug 2022

@medea8 ked je krivo, tak to je ine. Ale ta velkost mi pride stale vtipna. Ved kebyze kvoly tomu prestrelujem, tak co vlastne robim? Nasilu pcham vacsiu nausnicu do malej dierky. Dakujem, to si mozem urobit aj sama doma :P A s vazelinou/olejom to ide markantne lahsie.
Neviem ake presne su velkosti, ja viem ze som mala ako decko take uuuplne najtensie, zlate kruzky a potom som si tam napchala 1,2mm piercing. Dobrovolne to neislo, ale nic nezvladnutelne. Ale zase zalezi ake stare je dieta a ako by to znasalo a viem si predstavit scenar, kde je jednoduchsie, aby to tam napchal niekto iny s pistolou...
Len som chcela povedat ze uzka dierka neni dovod mat hlavu v smutku a da sa to zmenit behom sekundy aj doma.