Už 5 mesiacov máme bacile v črievkach

vlasta72
30. okt 2014

Ahoj mamicky dcerka ma 8m. A uz 5m mame kadejake bacily v črievkach, naposledy to bol bacil co sposobuje infekcne hnacky nastastie ona nehnackovala. Uz sa stoho vyliecila ale ze ma kopu inych bacilou co sposobuju hnacky, ona nema hnacky. Ja som uz stoho zufala ☹ berie probiotika momentalne bio gaia. Robym nieco zle? Stale ju kojim, mam ju prestat kojit? Aja beren probio fix, ja uz neviem co mam robyt, ako jej mam pomoct? Scoho to moze byt?

katarinamarkova
30. okt 2014

@vlasta72 to vam dr. odporucala po nejakych vyteroch riesit, ked nehnackuje? ake bacilky konkretne?
lebo v crevach a traviacom trakte je xxx dobrych ako aj xxx tych zlych bacilkov, ktore s nami ziju bezne a vacsinou ziadne problemy nesposobuju, robia zle len ked sa premnozia, inak su s nami so vsetkymi staaaale.

laskamoja123
31. okt 2014

@vlasta72 aloe koncentrát od hbl super vec a krasne zabera

vlasta72
autor
1. nov 2014

@katarinamarkova Nie nevravela mi nic na to dr. Ona je taka ze vela toho nepovie, a ja uz neviem co mam robyt. Dr. To riesy tymi probiotykami, ale inac jej nic nieje je zdrava nema ziadne problemy, len dr furt vyteri lieky a ja som uz stoho nahlavu, normalne nam strach ci sa dobre onu staram ked to ma. ☹

vlasta72
autor
1. nov 2014

@laskamoja123 prosim vas kde to kupim v lekarni? Ako si to mam pytat?

katarinamarkova
1. nov 2014

@vlasta72 a co takto sa dr. spytat ked ti nieco nie je jasne? keby slo o zdravie mojej dcerky a nechapala by som preco dr. dava lieky preco robi vytery, co robim zle....tak sa spytam.
stale si mi neodpovedala - co vlastne ma? akeho bacilka?

leilac
1. nov 2014

Kym vam nerobia problemy,netreba to riesit. Treba brat probiotika a to dlhodobo (vraj ich treba striedat,nie stale rovnake kupovat ) - min pol roka- nam toto poradili 😉 Ja by som nekupovala nic ine,ved tvoje mliecko je pre babo najlepsie 😉

vlasta72
autor
2. nov 2014

@katarinamarkova momentalne neviem akeho ma bacila, v piatok som volala zo sestrickou a ta mi nic nepovedala iba ze tam ma bacila a ze mame prist v utorok. Tak budem sa pytat ze coto a preco to ma, ale chcela som vediet dake nazory... uvidime v utorok, dufam ze to bude ok.