Uniflox do oka pre 4,5-mesačné bábo

21. dec 2023

Myslíte že môže uniflox do oka 4.5 mes babo keď je až od roka napísané v letaciku?

bublinka1426
21. dec 2023

su to atb kvapky snad to prepisuje lekar ci?

zuzkacik4
21. dec 2023

A co povedala pediatricka? Ja som moju davala tiez cca ked mal 4 mesiace, ale na pokyn pediatricky, kedze mu vysla nejaka bakteria zo steru...

autor
21. dec 2023

@zuzkacik4 ster nemal...predpísala ňu ho koli hnisavé oku..ale čítala som ze je od roka

zuzkacik4
21. dec 2023

Tak na hnisave oko som najskor davala normalne occuflash kvapky alebo ophtalmoseptonex kvapky...ci tak nejako sa to volalo...a ked sa to nezlepsilo, tak mu urobila ster a dala mu uniflox...ako bolo pisane vyssie, su to atb...

autor
21. dec 2023

@zuzkacik4 mal aj ten ovuflaah ale nepomohol mu..tak som jej volala a napísala uniflox..pomohlo tvojmu?

zuzkacik4
21. dec 2023

Ano, ten zabral

andreakotesova
21. dec 2023

Kokos! Na čo chodíte s chorými deťmi k lekárovi, keď máte strach dat dieťaťu lieky, ktoré im predpísal...?! Toto nepochopím! Myslíš, že lekár chce tvoje dieťa predavkovat, ublížiť mu???

stanulienkat
21. dec 2023

A ked jej dietatu nepomohol, tak nedas ani ty?🤔 Tak mu nechaj vyhnisat očko. Alebo sa opytaj v skupine: Pletieme kosiky.

sabina_00
21. dec 2023

Keď ich dr predpísala tak není o čom podľa mňa.. 🙂 aj ja som ich dávala 3 týždňovej..

lienka.7
21. dec 2023

@autorka môžeš pokojne dat, ja som tiež davala 3 mesačnej. Pokial je zápal, ocuflash a pod.ti nepomôžu.
Este mas dobre tobratex, ale to je až od 2 rokov...

autor
21. dec 2023

@lienka.7 ďakujem..tak budem dávať

autor
21. dec 2023

@sabina_00 hej?..aj môj to ma dlhšie.. liečim všelijaké nezaberajú bylinky

anavixy
21. dec 2023

Ano mozes, davame aj novorodencom. Urcite davaj podla ordinacie viackrat denne, najprv oko vycistit (prevarenou vodou alebo kvapkami Ocuflash alebo Ophtalmo Septonex a vytriet hnis von z oka) a do cisteho kvapknut Uniflox, teda do oboch.

autor
21. dec 2023

@anavixy aj keď ma len jedno zahnisane?

luliu
21. dec 2023

Nečítaj, bola si u lekára a ten mu ho predpísal. Tak mu ho dávaj a do oboch očí

marianeta
21. dec 2023

Obaja synovia mali upchaté slzne kanáliky v jednom oku, a tiež mali Uniflox kvapky v podstate od narodenia, žiaľ preplachu sa nevyhol ani jeden. Ak sa infekcia vracia treba navštíviť očného lekára a ten zhodnotí čo a ako. Mne ani pri jednom z deti pediater nepredpisal kvapky do očí, vždy nás odoslala na očné.

anavixy
21. dec 2023

Ano, kvapky aplikovat do oboch oci, aj ked je zahnisane len jedno.

lucia13022023
21. dec 2023

Ja som dávala, maly mal asi 5-6m. Dôverovala som doktorke.

janinah
21. dec 2023

Okrem kvapiek rob masáž slaných ciest,nájdeš video na nete

sisa_s
21. dec 2023

Pozor na bylinky u babatka...niektore su alergizujuce...davaj ocuflash ako vyplach, a potom uniflox..bezne sa davaju malym detom

dagas
21. dec 2023

Nám dali uniflox už v pôrodnici