Únava u štvorročného dieťaťa

22. apr 2022

Ahojte viem že budem teraz asi za nejeku moc ustráchanu matku ale mám 4 ročnú dcérku ktorá už postupne začína vynechávať obednú spánok v škôlke už aj doma keď sme doma má čo robiť aby išla na obed to postele a keď tam aj ľahne ešte trvá pol hodinu dakedy aj viac kým zaspí..dnes vstala ráno o pol ôsmej celý deň sa hrala pozerala rozprávky teraz zjedla obed buchty a zapila mliekom obliekala si sama pyžamko ľahká o druhej do postieľky a v podstate do minúty spala .som z toho vedľa lebo toto som u nej nezažila ani nepamätám môže dačo na ňu liezť? Teplotu nemá..

marianarem
22. apr 2022

Moze na nu aj nieco liezt, ale konkretne dnes je take pocasie, ze ja, manzel aj maly sme spali ako v bavlnke. Ja mam pritom chronicke problemy so spankom. Maly rano tahal o dost dlhsie ako obycajne.

luccija
22. apr 2022

Je piatok...únava sa nazbierala dobrý obed;)vôbec to neries poslala si.Ked bude chorá zistíš...

autor
22. apr 2022

Aj ona ráno zvykne byť o pol siedmej už hore..teraz pol osmej

katkasav
22. apr 2022

1. Môže na ňu niečo liezť, 2. mení sa počasie, 3. dieťa aj keď už vynecháva obedný spánok, stále má len 4 roky a potrebuje si to sem-tam dospať, aj v škôlke ešte bežne 4ročné deti po obede spia, resp. minimálne oddychujú

autor
22. apr 2022

Ja viem len to má zarazilo že rovno ľahla do postele a spala čo ona nezvykne vždy sa tam ešte baví alebo spieva si skáče po posteli niekedy to je dieťa ktorému slovo únava nič nehovor a teraz toto

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diamond007
22. apr 2022

Božínku šak je také počasie že každý by spal

autor
22. apr 2022

Ok už je to objasnené...zobudila sa po trištvrte hodine že už je vyspatá 🙈

pinaofina
22. apr 2022

Ja som dnes tiez zjedla dobry sacharidovy obed a vyplo ma, necudujem sa jej 😂