Účinný sprej do nosa pre 2,5-ročnú

17. nov 2023

poradte prosim nieco na tie posrane decke sople uz😆 mne zabera otrivin uzasne ale ten malej nemozem dat…tie nasivin a morsku vodu mi sem prosim ani nepiste neviem na co to aj predavaju vobec 😆

lucyk1992
17. nov 2023

Ja malému dávam iba Olynth 😊

eliska125
17. nov 2023

Otrivin je aj vo forme kvapiek pre mensie deti

autor
17. nov 2023

@eliska125 dakujem skusime 🙂

cookie29
17. nov 2023

No keby Ta to zaujimalo, tak vela z tychto kvapiek stiahli z predaja v EU.

Perorálne alebo nazálne dekongestanty (efedrín, nafazolín, oxymetazolín, fenylefrín, pseudoefedrín, tuaminoheptán a xylometazolín ) sú vazokonstrikčné sympatomimetiká. Vystavujú vás vážnym alebo dokonca smrteľným kardiovaskulárnym poruchám (hypertenzívne rázy, mŕtvice, poruchy srdcového rytmu vrátane fibrilácie predsiení), ischemickej kolitíde a ischemickej neuropatii zrakového nervu, neprimeraným nežiaducim účinkom liekov určených na zmiernenie benígnych porúch a rýchlo priaznivý vývoj, ako napr. bežné nachladnutie.

Takze v skratke je vazne riziko kvoli upchatemu nosu. A kedze pomoct nejako treba tak naucit fukat - 2.5 rocna by uz mohla vediet, pravidelne cistenie, neprekurovat a pod

Drzim palce a skore uzdravenie

fiafia
17. nov 2023

Neviem prečo máš taký postoj k nasivinu a morskej vode. Moja dcéra si dačo odzila so soplami, dokonca už s pridruženými problémami ale zabral jej len nasivin, keď už bolo veľmi zle tak kortikoidny sprej z orl. A morská voda je tiež super. Pre nás naj sterimar

zuzkaa1991
17. nov 2023

Nam zabera len duonasal alebo nasalduo neviem ako správne sa pise...ostatne spreje mojej od 3r nezaberali 🙂 vyskúšajte

logopedicka
17. nov 2023

suhlasim s tym, ze ju treba zacat ucit fukat nostek 🙂 a dychat nostekom, lebo vtedy sa vzduch zohreje a vycisti a dieta potom nie je tak casto chore. Ak je to dlhodobejsi problem, mozno by som skusila aj ORL a alergologiu. A mozete ju ucit spravne dychat jednoduchymi hrami, mrknite aj tu: https://keddietadychaustami.nehovorinecakajte.sk/