Trojročný syn je nonstop zahlienený

katarinakajan
23. nov 2021

Dobrý deň mamičky.
Chcem sa len opýtať či niekto zaživa alebo zažil niečo podobné.
Môj skoro 3ročný syn je prakticky od Septembra nonstop zahlienený. Mesiac aj kašlal čo teraz už len v noci niekedy suchý a ráno vlhký, cez deň ani nie
No trápi ma ten sopel. Je možné aby bol nonstop soplavy?
Vyskúšali sme Sterimar, Vincentku, inhalovanie, nasivin...proste aj keď sa to polepší tak o 2dni je opäť soplavy.
Momentálne stále aj keď nie excesivne,ale je .
Je to normálne?začínam sa báť čo s ním je :(

panelacikova
23. nov 2021

@katarinakajan ježiš.... moja dcéra s týmto bojuje tiež odmalička. niekedy ju to drží mesiac, inokedy pár dní. niekedy má aj 3-4 mesiace kľud. už som odsledovala trávy, plesne, stromy, rôzne druhy alergií, jedlo, atď.... nemám pocit, žeby som prišla na niečo prevratné :( asi skončíme fakt na alergológii....

karolinka1991
23. nov 2021

@katarinakajan Ahoj, prosim Ta, to sledujes u neho odmalicka alebo az teraz? Ak az teraz, chodi do skolky? Lebo mne to u najstarsej dcerky zacalo odkedy zacala chodit do skolky :/

katarinakajan
autor
23. nov 2021

@karolinka1991 no začalo to pred škôlkou ešte. Potom to prestalo na týždeň, išiel do škôlky prvý krát....na 4dni...a odvtedy nonstop bez prestávky sopel

naloxon
23. nov 2021

@katarinakajan U nás to isté, nakoniec to boli zväčšene nosné mandle. Nechrápe v noci?

nikpa
24. nov 2021

@katarinakajan aj náš mal to isté, nakoniec skočil s nálezom na pľúcach a ATB. Dovtedy som si myslela, že so soplom sa ani k Dr. nechodí...

jana2210
24. nov 2021

@katarinakajan ahoj,my sme mali presne toto isté..ako začal chodiť do škôlky.
Dva mesiace sopel a kašeľ
Boli sme na výter a vyšla maraxella(skolkarsky bacil) dostali sme ATB keďže to tak dlho trvalo.
Nepomohli,tak sme išli aj ORL tam nič,že máme prísť keď bude zdravý,reku ale my sme tu preto ,že je vkuse chorý!!
Tak sme dostali ďalšie ATB klacid a tie nám konečne zabrali!!! Teraz už chodí dva týždne do škôlky a klop klop..nasadili sme probio a vitamíny rinimun obsahuje c,d,zinok a probio..
Tak asi by som riešila najprv výter z nosteka..
Držte sa a skóre uzdravenie

7rebeka11
24. nov 2021

Naša má 1,5 roka a detto non-stop sople. Odsávanie, Vincentka, nasivin, Sinupret, trifed, z výteru vyšla moraxela (staršia chodí do školy), preliečená ATB kvapkami, neviem či to boli vôbec 2 dni bez sopla a zase znova. Staršia bola tiež nonstop soplava, aj sme chodili na ORL, alergo, ale asi len potrebovala z toho vyrásť, už ju vyradili z alergologie, nehovorím, že nemá soplik, ale za 4 dní je ok