Trojmesačné dieťa má hnačku a teplotu. Čo robiť?

marus31
21. máj 2013

Ahojte.Mam 3mesačnu slečnu ktora už vyše tyzdna ma hnačku zelenej aj žltej farby aj s kuskami mliečka.Včera sa k tomu pridali aj teploty az do 39.Doktorka mi povedala ze bude asi prechladnuta-Je iba dojčena.Co mam robit??Dakujem

slavinka9
21. máj 2013

materske mliecko je najlepsi liek. dojci na poziadanie, ked aj kazdu hodinku. 😉 samozejme od teploty co ti predpisal lekar.

egyptanka
21. máj 2013

To nerobila dr. CRP a vytery? Ako moze povedat, ze je ASI PRECHLADNUTA. Zatial casto dojci, nos ju a daj nieco od teploty. Ak bude stav pretrvavat opat chod k dr.

verca99
21. máj 2013

A NEMAS NIECO V MLIEKU NEZJEDLA SI NIECO OD COHO JU PREHANA? MOZNO MA CREVNU CHRIPKU JA BY SOM ESTE RAZ ISLA K LEKARKE A POPROSILA BY SOM JU NECH SPRAVI MALEJ COMPLET VYTERY TYZDEN HNACKOVAT JE PRE TAKE MALE BABO VELA CHOD SNO K LEKAROVI ESTE RAZ ALEBO NA POHOTOVOST TO JE MOJ NAZOR 😉

zumasi
21. máj 2013

Nam kazala lekarka pri hnačke dávať ryžový odvar. Rozvariť ryžu, precediť a dať bábätku- skús pár lyžičiek. A tiež si myslím že dr mala spraviť výter a vyšetriť ju... držím palce 🙂

nikolet_89
22. máj 2013

vratit sa k dr a ziadat vysetrenia a radu

venija
22. máj 2013

Lekarka necha len tak 3 mesacne dieta s tyzdnovou hnackou ?! Urcite by som ziadala vyter.