Tri týždne vlhký kašeľ bez teploty

29. jan 2023

Ahojte, prosim je normalne aby dcera mala hlavne rano vlhky kasel 3t?cez den trosku a obcas pred spanim. Teplotu,sopel,hrdlo nema nic.Do skoly chodi.lebo sak nechat ju 3t doma sa neda.davala som jej solmucol,sinupret teraz bromhexin.je mozne ze jej tieto kvapky este viac skodia? Vobec neviem ako ju z toho dostat.dakujem za kazdu radu.

euka210
29. jan 2023

Rano je to normalne, ze v noci sa tam hlieny nahromadia. Pri takom obcasnom kasli ja nic nedavam.
Nemate suchy vzduch?

marianarem
30. jan 2023

Skor jej zatekaju hlieny z nosa a rano sa cisti. Skusila by som chvilu nedavat nic, pripadne pri dlhsom trvani zajst za lekarom, moze to byt ak alergia.
Druha moznost okrem nosa je reflux.

999k
30. jan 2023

Ahoj my sa s tym tiez trapime uz 3 tyzdne vlhky kasel ale to ma z hlienov ktore sa tvoria a zatekaju. Ked ja odsajem iba husty priesvitny hlien... je aj taka zadychana?

renatka100
30. jan 2023

Aj moj to ma uz 2 tyzdne, ma to vo vnutri nepomaha solux ani konvicka, solmucol som prestala davat potyzdni lebo sa mi zśsalo ze z toho ma este viac kasel, funi a tiez je zadychany

999k
30. jan 2023

@renatka100 aj odsavate sople?

renatka100
30. jan 2023

@999k on uz si vie vyfukat ale idu take belave trochu nazltle, pred tyzdnom uz vyzeral zdravo a zrazu sa to takto zvrtlo