Tras u 2-mesačného synčeka

nikusik0107
8. aug 2022

Ahojte

Mam doma 2m synčeka a všimla som si..

Keď ho kupem alebo otočím na bruško alebo nejako manipuluje trasie perou,bradou.

Keď mu dávam papat tak sem tam nie stále trasie nohou, ako keby nerv alebo ako to popísať.

Pedi nás poslala na neurobil,samozrejme pôjdeme ale chcem vedieť či mal niekto niečo podobné a všetko bolo ôk?

Dik

marianarem
8. aug 2022

@nikusik0107 Moj to robil bezne v tomto veku a nebol z toho ziadny problem. Presne brada a noha, len take chvilkove trasy. Ta nervova sustava babatiek robi zo zaciatku vselico.

nikusik0107
autor
8. aug 2022

@marianarem áno je to také chvíľkové...a keď mu nozku chytím prestane...a boli ste s tým na neuro?kedy to preslo

thoughtfulweirdo
8. aug 2022

Môjmu sa stále triasla brada prvé mesiace, akoby mu bola strašná zima 😁 aj končatiny občas. Prešlo to neviem presne kedy, ale do cca 4 mesiacov určite. Neriešila som to nijak, lebo už pri prvej dcére som sa pýtala pediatra a ten povedal, že normálka a neriešiť 😁

marianarem
8. aug 2022

@nikusik0107 Nie ja som to ani nejako neriesila. Teda aj ano, precitala som si tusim tiez nejake forum, spytala sa zien, co uz mali babatka predo mnou. Dozvedela som sa, ze sa to stava, tak som sa tym uz nezaoberala. V 3m to uz nerobil.

kacena4
8. aug 2022

je to normalne neboj vsetky deticky si asi tymto prechadzaju je to instinkt