Teploty 4 dni a inak nič. ČCo to môže byť?

mamiii12
23. júl 2022

Dobrý deň...
Chcela by som poradiť...
Syn má zvýšenú teplotu od štvrtka... Strieda sa od 37.5 do 38.5 max... Iné zdravotné problemy nemá aj je relatívne čulý. Ma 4 rokxly. Myslela som, ze to prejde a je to horúčavou... Ale už sa mi to nejako nepozdáva.. Keďže je víkend a nemá akútny stav(pohotovosť), počkám do pondelka a zavolám pediatrovi.Nemal niekto podobne skúsenosti? Co to bolo? Skryty zápal v tele alebo niečo iné? Snažím sa zachovať rozvážne, nechcem nič zanedbať.
Vopred ďakujem.

palicka
23. júl 2022

@mamiii12 manžel. 37,5. Je pozitivny

mamiii12
autor
23. júl 2022

@palicka test ma negatívny robila som mu na začiatku aj teraz..

mirkava
23. júl 2022

@mamiii12 nečakala by som. Teploty sú v pohode tak dva dni, max 3. Určite by som išla na pohotovosť

zuzap33
23. júl 2022

@mamiii12 hnisava angina. Moj tak mal pred par rokmi v juli. Vonku cez 30 a on horucky inak nicNa 4.den som zasla k dr a dg bola jasna

kkovacovak
23. júl 2022

@mamiii12 nebude to siesta choroba? Nezačína nejaký výsyp na tele?

mamiii12
autor
23. júl 2022

@zuzap33 angínu sme prekonali aj brali antibiotika týždeň.... Vtedy nevedel ani prehltat... Ale teraz mu nič nie je.. Jedine ze by sa to vrátilo nepreliecene? Antibioka sme mali cca pred viac ako 2 týždňami...A po liečbe bol zdravý

zuzkaa1991
23. júl 2022

@mamiii12 ja som isla na pohovost po 2 3 dnoch crp spravit moja aj kaslala velmi....ale tiez sme mali prvýkrát az 5dni teploty a nic jej nebolo.len kaslala a teploty. Co u nas nie je zvykom...tiez ma 4r.