Teplota, zúbky, uplakanosť dieťaťa a pozitivita rodičov

17. feb 2022

Ahojte maminky. Malá v pondelok horúčkovala v utorok mala už iba zvýšené teploty pravdepodobne covid keďže aj ja aj tatino sme mali pozitivny PCR. Lenže malú medzi tým trápia zúbky. Už dneska je oveľa veselšia a bez horúčok už 2 dni ale stále to nie je moja veselá kopa😔ešte je kus uplakaná a nechce mi papať mliečko iba prikrmy.. mliečko mala ráno a 70ml na obed..a prikrmy mi zje naraz aj jednu celú výživu...vodičku pije... ale príde mi že ju ešte niečo bolí ale neviem zistiť čo a k lekárovi môžeme ísť len v pondelok kvôli karanténe... zúbky ju trápia a trápia a nechcú sa ukázať... po akom čase sa vaše deti boli znovu také ako pred chorobou?? Ona nebola vôbec uplakaná iba keď mala hlad a teraz iba na ruky a pred tým sa zahrala aj sama...má pol roka

dadulamamula
17. feb 2022

Robíš z komára somára.. Rastu hej zúbky, preto je viac uplakaná, po chorobe môže byť trochu slabšia, ale postupne to príde... A keď sa bojíš chod s ňou doktorovi

sims122
17. feb 2022

Moje deti majú 4 a 2 a po obyčajnej chorobe ešte týždeň boli úplne mimo, uplakane a stále chodili za mnou..

autor
17. feb 2022

Ďakujem vám