Teplota u 7 mesačného neklesá

jennka90
22. okt 2021

Ahojte mamičky tak píšem sem znova😢môj malinký mal pred týždňom teploty išli sme na pohotovosť tam zistili že má angínu a že sa mu prerezavaju zúbky dali mu antibiotiká panadol a fenistil od vtedy už teploty nemal iba kašeľ a sopliky a je zachrpnuty ten kašeľ je hrozný😢😢 od kašľu mu doktor dal ambrobene no od dnes má zase teploty 38.7 dávam panadol a dala som aj cipok nurofen no potom po asi tak 3hodinkach sa tie teplotu opakujú už fakt neviem čo robiť 😢😢 pochybujem že je to kvôli tomu že sa mu prerezavaju zúbky

jennka90
autor
22. okt 2021

@jennka90 ešte dodám že keď bral tie antibiotiká tak celý ten týždeň teploty nemal ale mal hnačku teraz už hnačku nemá a ma znovu teploty,😢😢

lalenka33
22. okt 2021

Hlavne dodržiavaj rozostup medzi liekmi na teplotu a nepredávkuj ho nimi. Musí veľa piť, aby lieky fungovali a teplota klesala. Keď si mu dala Panadol mal 38,7? Po akom čase a pri akej teplote si dala ten Nutofen?

koniarova
22. okt 2021

Robili mi nejaké odbery? Krv, moc?

jennka90
autor
22. okt 2021

@koniarova nie nič doktorka ho popocuvala pozrela sa mu do úst a tak povedala že má angínu a že sa mu prerezavaju zúbky

jennka90
autor
22. okt 2021

@lalenka33 panadol som dávala ráno o 9 potom tu čipku o 3

nikpa
22. okt 2021

@jennka90 ak to má po takej krátkej dobe po ATB znova tak na pohotovosť keďže ide víkend a žiadať vyšetriť moč a CRP

koniarova
22. okt 2021

@jennka90 ja by som si kúpila aspoň prúžky na moč v lekárni. Ale istejsia je pohotovosť.

jennka90
autor
22. okt 2021

@koniarova mali teraz spinká keď vstane určite ideme na pohotovosť veľmi sa bojím aby to nebolo niečo veľmi vážne

koniarova
22. okt 2021

@jennka90 držím palce. 💜

kri_stin
22. okt 2021

Možno má nejakú vyrozu, treba ísť je to malé babo, držím palce 🙏 daj vedieť ako ste dopadli.

labocca
22. okt 2021

@jennka90 urcite by som sla na pohotovost a vysetrit moc...+ krv.
Drzim palce!!!!!

zenazaba
22. okt 2021

Nie je nutne letiet na pohotovost. Staci ist na obvod. Teraz je strasne vela dvojfazovych viroz....a davkujes tie lieky od teploty spravne? Kolko maly vazi a kolko coho davas?

koniarova
23. okt 2021

No ako ste dopadli?

jennka90
autor
23. okt 2021

@koniarova tak lekár nám povedal že teploty má stoho lebo sa mu prerezavaju zúbky ale má aj bronchitidu no povedal ze žiadne antibiotiká nepotrebuje stačí keď budem dávať nurofen a panadol a odsavat sopliky 😢 je veľmi zahlieneny ale nedal mu na to nič v pondelok ideme k nášmu lekárovi tak uvidíme čo zas povie ten