Teplota po odstránení kliešťa

bashee
4. júl 2022

Ma niekto podobnu skusenost? Dieta malo v sobotu kliesta, vybrala som celeho, vycistila. Ale dnes doobeda bol horuci a ma zvysenu teplotu. V konecniku zatial len 37.3 (po odcitani pol stupna) na cele vyssiu, uvidime co vecer. Moze to mat suvis s kliestom? Rano mal aj zvlastnu stolicu, co sa zapachu tykalo. Doktorka mi zatial odporuci asi len sledovat, dnes uz neordinuje. tak ma zaujima osobna skusenost. Dieta ma 14mes, zuby viac ako polka uz von. Ked ho trapia zubky horuckoval zatial len v noci. Tak ma ten kliest mata

simsalabim
4. júl 2022

@bashee moj otec mal nedavno kliesta a o 2 ci 3 dni teplotu bez inych priznakov. Dr mu hned nasadila antibiotika.

reenie
4. júl 2022

@bashee ja som raz tam mala a rovno 39st. išla som zastupujúcej lekárke, naša mala dovolenku, odmietla sa mńa mňa pozrieť ale poslala ma na infekčné, tam mi urobili nejaké vyšetrenia, či viem ohnúť šiju, kolená..už presne neviem, že to sú hlavné príznaky, .. pozri na google, to určite nájdeš, skonštatovali, že letná viróza, tak to aj bolo..inak ma zaujalo, keď som lekárke vravela, že mávam často kliešťa, že už môžem mať odolosť voči kliet. encefal., je možné, že bol už niektorý infikovaný..boreliózu mi tam nekontrolovali. To samozrejme u dieťaťa neplatí, treba dať skontrolovať, ak teploty neprejdú