Teplota 4-ročného syna na dovolenke

17. júl 2024

Ahojte včera sme prišli na dovolenku v piatok ideme domov. 4 ročný syn dostal teplotu a v piatok letíme domov. Môžme ísť letecky alebo nie ? Sme v Chorvátsku je to nejaká hodinka a pól letu Ďakujem

hipuska
17. júl 2024

Prečo by nemohol? Do piatku máš ešte 2 dni, možno už ani teplotu mať nebude

henikap123
17. júl 2024

My sme cela rodina dostali teplotu v Chorvátsku z toho tepla a na to studené nápoje a klíma. Max. 2 dni trvala teplota u všetkých.

surama
17. júl 2024

Podstatne je, co je tvojmu synovi. Moj dostal zapal stredneho ucha, tak mu museli dat infuziu, aby sa mu to rychlo stiahlo, lebo inak by mu mohli v lietadle prasknut bubienky.

autor
17. júl 2024

@henikap123 Čím ste sťahovali teplotu? Ja dávam nurofen a zabalí ale nič nepomáha. Chvíľku je dobre a potom znova vyskočí teplota a zimnica. Maly len spi

henikap123
17. júl 2024

My len panadol pre deti. Deti nemali kašeľ ani sopel. Ja s manželom áno. Tak ako to prišlo tak to aj odišlo, tak si myslime že to nebol nejaký virus, len jednoducho z toho tepla a potom hneď klíma cely čas na izbe. Neboli sme zvyknutí. Áno zabral panadol a za 5 hodín asi zase 38 stupňov.

pralinka89
19. júl 2024

@henikap123 presne to isté máme aj my tiež v Chorvátsku ..ale zatiaľ bez teploty ...všetky 3 deti..vodove sople kýchanie ja škrabanie v hrdle...začínam si myslieť či to nebude nakoniec opäť covid 🧐

henikap123
19. júl 2024

@pralinka89 aj moja mama sa hneď ako prvé opýtala že covid to nie je? Ale za 3 dni to každému skončilo. Tiež divne. Takze vám to tiež pokazilo dovolenku :(

pralinka89
22. júl 2024

@henikap123 presne tak za 2 dni to skončilo všetkým a ja som im ani nič nedávala žiadne lieky..kúpali sa v morí a potapali tak prirodna liecba 🤣inak v hoteli kde sme boli tiež každý kašeľ kychal keď sme boli v jedálni takže asi naozaj z tej klímy a prechodov 🧐