Synovi vypadol glycerínový čípok

10. máj 2024

Ahojte
Dala som synovi jeden glycerinový čípok, ale pri sedení na záchode mu vypadol…dala som mu druhý, trochu ho podržal v sebe, ale potom opäť vypadol…môžem mu dať ešte tretí?? 😒

trgypadl
10. máj 2024

Mozes,ale nezavadzas ho hlboko, zaved hlbsie ,pouzi lubrikant a nech polezi aspon 30 min so stiahnutym konecnikom

ns994
10. máj 2024

Mozes. Nema ro ucinnu latku. Ma to vlastne len premazat a zvlacnit tu stolicu. Nech skusi vydrzat. Aby sa to rozpustilo lebo to nebude mat efekt

stellarstar
10. máj 2024
majamat
10. máj 2024

nesmie ist hned na wc, musi sa najskor rozpustit

autor
10. máj 2024

Ďakujem pekne dievčatá 🙂)

egonsk
10. máj 2024

@trgypadl 30min? ty musis may extremne silne zvierace alebo neskutocne lenive creva. Ja ked som si dal cipok koli vysetreniu, tak so zatatim zubov som ledva zvladol 10min a to ako to zo mna potom vsetko vybehlo sa neda porovnat snad ani s tou najblaznivejsou komediou 😁😄

majamat
10. máj 2024

@egonsk tych 10min vwru asi staci. dokonca by sa mal teplom rozpustit uz velmi rychlo,a le tak niekedy sa moze stat, ze to chvilu trva. 30min mi pride tiez vela.

trgypadl
10. máj 2024

@egonsk nie nemam😊ale ak som mala zapchu a drzala som ho kratsie, cast cipku sla zo mna vonku, je naozaj dolezite zaviest ho poriadne hlboko,ked ho zavedies ledva za zvierac je jasne ,ze Ta bude drazdit….ak si si ho dal pred planovanym vysetrenim asi si zapchou netrpel,radim mamicke vyssie ,ktora jo zaviedla dva krat,dva krat neuspesne…napisala som nech polezi aspon 30 min,nie ze ho ma drzat az do rozdrapenia😉ked ho bude nutitit ist na wc ,tak na wc pojde. Aj v letaku mas napisane ,ze sa ucink dostavi za 10 az 20 min , a kazde telo je individualne,ak som trpela zapchou ani 2 mi nepomohli