Synechia u dcérky

lukina26
12. feb 2022

Ahojte 🙏
Viem, že tu je veľa takýchto tém ale nikde som sa nedočítala o takej synechii akú som zbadala dnes mojej malej. Viem , že treba ísť k dr (čo aj v pondelok určite idem ) len potrebujem počuť nejaké príbehy a skúsenosti od mamičiek , ktorých detičky to prekonali.
Takze synechiu sme už raz prekonali asi pred 5 mesiacmi. Ale bola to len taká tenká blanka smerujúca zdola asi do pól susury. Pekne sme to sedacimi kúpeľmi a mastickou rozdelili.
Tentokrát však malej zrastli od hora pysky oseba plus akoby močový otvor. Celé to tam je nejaké spolu zrastené.
Preto ma zaujímajú vaše skúsenosti či aj takéhoto zrastu sa dá pekne zbaviť kúpeľmi a mastickami 🙏 chcela by som predísť chirurgickému zákroku 🥲

zuzkaa1991
13. feb 2022

@lukina26 my sme to mali dvakrát ale obe z dola hore....dvakrát jej to spravila s palickou detska lekarka ale po druhýkrát naťahujeme pisulu (roztahuje si sama nedovoli mne 4r.) Kazdy vecer aleb kazdy druhy vecer po kupani zas.sa vytvorila mala.blanka lekarka nechape preco.sa jej robi kedze je uz 2r. Odplienkovana

lukina26
autor
13. feb 2022

@zuzkaa1991 no to zdola hore to som krásne tými sedacimi kúpeľmi a masirovanim oddelila . Len teraz to je fakt divne take zrastené , no dúfam že sa vyhneme chirurgickému zákroku , nechcem aby malá mala traumu. Mame len 16 mesiacov. Zevraj to je tým že majú menej tých ženských hormonov. Niekde v zahraničí dávajú na to taký krém ovestin .

zuzkaa1991
13. feb 2022

@lukina26 to som nepocula ale chystám sa volat gynekológovi.....tha chodte ku detskej nech to spravi mojej robimi ked mala necelkych 3r. A potom rok na to zas....ale.uz davam pozor

lukina26
autor
13. feb 2022

@zuzkaa1991 ja tiež som dávala pozor a zas sa nám to stalo 🤨 môžem sa spýtať na detského gynekológa že kam chodíte? Lebo pozerala som v tt som nič nenašla

zuzkaa1991
13. feb 2022

@lukina26 na gynekológ. Nechodim u detskej pediater som bola a tym dvakrát

lukina26
autor
13. feb 2022

@zuzkaa1991 aha ďakujem . No som zvedavá čo povie zajtra náš 🤦‍♀️