Synček má od včera soplíky

14. sep 2023

Caute, syn mi od vcera sopli, pocujem, ze m aupchaty nos, davam physiomer a vibrocil po odsavani, takto odporucila dr, ale cez odsavacku nic nejde..........

Cez den mu slabo vyteka ked zakychne, ale pocujem ze smrka, atd. Co robit?

amelia89
14. sep 2023

Asi univerzalna rada nie je, moje deti ked maju sopel tak: inhaluju 3x denne, preplachujem fyziologickym roztokom, prip odsajem ked ide a streknem morsku vodu/detsky nasivin. To je vsetko co sa da preto asi urobit no…

minesasubu
14. sep 2023

Aj náš maly ma od vcera soplik, nechce si dat odsat ma len rok a 2 mesiace, cize vzdy ked kychne tak ho utriem a dala som mu aliamare nakolko ho ma zatial riedky ale mam pripravený aj libenal a budem sa snazit odsavat
teplotu nema , cize sa nic moc robit neda iba cakat

autor
14. sep 2023

@amelia89 inhaluju omronom vincentku?

amelia89
14. sep 2023

ano vincentkou

tosomja
14. sep 2023

Vibrocil? Koľko má rokov?

cookie29
14. sep 2023

preplachovanie fyzio roztokom. Inac za mna Vibrocil nie u deticiek :(

autor
14. sep 2023

@tosomja
@cookie29 ma 2. Nasa pedi ho stale odporuca a v lekarni tiez nemali žiadne pripomienky, ze by nemohol 2 rocny

autor
14. sep 2023
tosomja
14. sep 2023

No mne vibrocil nepredala lekárnička a na alergologii mi tiež doktor neodporúčal pre 3r.preto som prekvapená, lebo mne pomohol pri alergii.
Vibrocil je veľmi silný. Vymeň radšej za nejakú morskú vodu, keď potrebuješ liek, tak nasivin, alebo muconasal.

cookie29
14. sep 2023

Hej dr max. Skús si pozrieť napríklad stránku adc
https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/vib...

autor
14. sep 2023

@cookie29 fasa.

maminkadeticiek
14. sep 2023

Kupit detsku krhlicku a vyplachy 3x denne vincentkou a kupit inhalator a inhalovat vincentku.Vynaleza tychto 2 veci byb
som zlatom vyvazila.V zivote by skm nepovedala ako taka blbost ako krhlicka vie byt ucinna na sople.

autor
14. sep 2023

@cookie29 inak aj na adc pise to iste, akondr max. My mame kvapky, nie sprej. Ale zmenim ich teda radsej.... Hlavne tieto kvapky su u nasej dr alfou omegou na upchaty nos. A to odporuca aj kaudemu v mojom priatelskom kruhu....

milka1988
14. sep 2023

Terqz dávam mucosolvan detský pre 18🌙rozpusta hlieny sople v dutinách a lepšie idú vysat von odsávačkou

gabu_lienka
14. sep 2023

U nas sa osvedcil Olynth, uvolni hlieny a idu odsat.
Inak sprej s morskou vodou a inhalovanie (vincentka, yabro), nosná sprcha.