Syna niečo pokúsalo

makakakaka
19. okt 2022

Syna pokusalo 3x za sebou prv som si myslela, že komár keďže som ho aj nasla ale na dalsi den zasa skoro ma porazilo, ale nad nami si suseda nosi domov macku z vonku a vzdy prasi tu špinu ,vsetko nam pada na parapetu . raz sa stalo, se sme si blchu našli ale bola červená. tak neviem ake tie blchu mačacie vyzeraju, ale modlim sa aby to neboli parazity. Dala som na balkon všetky veci nastriekala sprej a povychadzali vonku. Tak dufam ze sa nevratia uz. tuto noc uz nemal.

pribinak
19. okt 2022

@makakakaka parazity? Prosím tá, pozri do Google ako vyzerajú parazity

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makakakaka
autor
19. okt 2022

@jabadabadu preklep malo tam byt plostica

makakakaka
autor
19. okt 2022

@pribinak ploštica zle som napisala preklep

makakakaka
autor
19. okt 2022

@pribinak este som trocha približila nahana mi to srach

solange7
19. okt 2022

@makakakaka niesu to jelenie muchy?

makakakaka
autor
19. okt 2022

@solange7 fakt neviem zisťujem

solange7
19. okt 2022

@makakakaka vyzera to tak

adulka07
19. okt 2022

@makakakaka tieto ploche chrobáčiky zvyknem mať tiež na šatách keď ich povesiam na balkón...stačí šaty vytriast pri zbieraní alebo ich pripucim pri žehlení...

makakakaka
autor
19. okt 2022

@adulka07 ale oni aj stipu ? lebo syn mal kusance

adulka07
19. okt 2022

@makakakaka viem,že štipu ...už má raz štipli pri zbieraní prádla...ale ja ich mám zatiaľ vždy iba na bielych šatách na balkóne..a dávam pozor aby sa dnu nedostali ..a kedy aj náhodou tak ich pripucim pri žehlení

terezka2911
19. okt 2022

Bzdochy

makakakaka
autor
20. okt 2022

@adulka07 Ďakujem

makakakaka
autor
20. okt 2022

@adulka07 dava to zmysel lebo ked boli dnu ich nebolo vidno tak v noci ho mohli postipat s keď som ich dala na balkon periny vyzliekla boli biele povychadzali na ne , a to take malicke boli ako mušky. Ďakujem Vám