Syn si nacikal do úst

19. aug 2024

Ahojte, stala sa mi taka vec pri prebaľovani že malý si nacikal do úst. Môže sa mu niečo stať z toho? Nebolo to veľa ale počula som ako prehltol troška

mikitilik29
19. aug 2024

Urinoterapia 😃 nič mu určite nebude 😊

ellemell
19. aug 2024

@mikitilik29 presne toto ma napadlo 😀 navyše je to detský moč, naše mamy či staré mamy nám našou ocikanou plienkou oči pretierali skrz urieknutie (zoči) a tu sme.

mamatroch
19. aug 2024

To je v pohode, nic mu nebude. Moj syn si ako babatko pri prebalovani nacikal do ucha 🤣

fairyy
19. aug 2024

to iste sa mne stalo ked som prebalovala brata pred 18timi rokmi 😀😀😀 zije nic mu nebolo, ale ja som bola riadne v strese 🤣🤣

1mina
19. aug 2024

uplne v pohode vobec nic mu nebude :D :D :D

janinah
19. aug 2024

Nič ..moc je sterilny.

mijunik
19. aug 2024

😅😅😅😅😅 milý a vtipný príspevok. Neboj sa, nič sa Tvojmu synčekovi nestane. Ale pobavilo ma to. 😂

lavender94
19. aug 2024

Ja sa pamätám na jeden incident zo školy, keď asi 5 deti sa dohodlo, že vypijú moč zo záchoda 😂 a žijú doteraz. Mňa by len zaujímalo ako sa dá nacikať do úst. Ja mám dievča, som si myslela, že to nie je možné

autor
19. aug 2024

Ďakujem, som kľudná už 😁 spočiatku som nevedela či sa smiať alebo sa báť 😁
@mamatroch no môj si teraz komplet celú hlavu očural a trafil sa aj do úst. Väčšinou si len brucho, a to vždy zbadám tak mu hodím plienku na ten prúd. A teraz bol tak dokakany, že kým som ho poutierala, pozriem na neho a on komplet mokrá hlava 😂
@lavender94 pri chlapcoch sa to dá 😁

stanik_67
19. aug 2024

prezije to 😀 a ma panensky moc este, to bude okej 😂 ale toto inak pocujem prvykrat, to je celkom haluz 😂

ivkav5
19. aug 2024

Aj mojmu sa to stalo asi mesiac dozadu😂😂

xsuzannex
19. aug 2024

Kolki ludia si piju vlastny moc a tu su..

kiki68
19. aug 2024

Nic sa nestane 😂

3petka
19. aug 2024

hh neboj nič mu nebude. Si mi pripomenula teraz ako môj syn, mal možno 6 dní a samozrejme veľké kúpania každý deň a pomaly celá família tam musela byť, tak si muž ľahol za neho a ako mu rozprával tak dostal krásnu dávku rovno do úst. 😂 Skoro som sa aj ja zacikala...